💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджів Canon 052H

Використовується для моделей принтерів

LBP-212 | LBP-214 | LBP-215
MF-421 | MF-426 | MF-428 | MF-429

Заправка у майстерні ціна, від
469 грн
Заправка на виїзді ціна, від
519 грн
Можливі види послуг:
заправка відновлення ремонт діагностика профілактика
Діагностика:
проводиться обов'язково до і після заправки. При заправці, відбудову, ремонт або профілактиці картриджа це безкоштовно. Якщо необхідна тільки діагностика - уточнюйте вартість у диспетчера або свого майстра
Профілактика:
проводиться обов'язково при відновленні і ремонті картриджа безкоштовно. Якщо необхідна тільки профілактика або заправка і профілактика, в цьому випадку можлива додаткова оплата 50 - 100 грн. Точна вартість визначається після діагностики
Ресурс після заправки 5%:
9200
Маса тонера, який засипається , гр.:
480-500
Колір заправки:
Чип:
роботу не блокує
 

Колір чорний
Технологія друку лазерна
Ресурс, сторінок А4 с 5% заповненням 9200
Вага тонеру, г 480-500
Чіп не блокує
Схожі моделі картриджів HP CF226X

Заправка картриджа Canon 052H у всіх подробицях

Пристрій відрізняється досить надійним кріпленням. Тому заправка картриджа Canon 052H має деякі складності. В першу чергу знімається захисна "шторка" світлочутливого барабана, для цього вона поддягаєтся. Обов'язково запам'ятовується положення пружини.

 

З обох сторін корпус утримують 2 штифти. Для їх вилучення робляться дві невеликі прорізи біля кожного краю. Потім стрижні підчіплюються і витягуються узкогубцямі або прямими кусачками. Тонерний картридж Canon 052H розділяється на дві частини. Далі проводиться ряд важливих операцій:

  1. Витяг фотобарабана. Плоскою викруткою на штифт натискається так, щоб з іншого боку він вільно вийшов. Оскільки стрижень дуже щільно сидить у втулці, то біля нього робляться надрізи, потім вісь виймається кусачками. Фотовал витягується з пристрою тільки після зняття з нього хвоста пружини.
  2. Видалення та очищення валу первинного заряду. Його поверхня очищається за допомогою вакуумного пилососу. При його відсутності валик витирається безворсовою серветкою, змоченою спиртом.
  3. Зняття леза очищення. З двох сторін пластини откручиваются гвинти. Обережно протирається ущільнення, що має клейку основу. З бункера видаляється відпрацьований тонер.

Після цього збирається розібрана частина картриджа Canon 052H в зворотному порядку: прикручується ракель і ставиться магнітний ролик. До того ж на струмопровідну контактну сторону вала заряду наноситься невелика кількість графітного мастила. Встановлюється фотобарабан і фіксується штифтами, стрижні засовують повністю.

 

Друга половина картриджа Canon 052H

На бічній кришці блоку откручиваются гвинти. Разом з бокових частин також виймається магнітний вал. Його оболонка протирається м'якою тканиною. Акуратно знімається лезо дозування, прикріплене шурупами. Пластина очищається змоченою в розчині ізопропілового спирту безворсовой серветкою. Лезо підбору повинно мати ідеально чисту поверхню. Крім цього, очищаються ущільнювачі. В отвір картриджа Canon 052H засипається сумісний тонер в кількості 310-320 г, при цьому:

  • робиться до 5-6 заходів;
  • блок постійно струшується;
  • пристрій простукується.
 

Ці процедури дозволяють порошку зберегти свою розсипчасту структуру і рівномірно заповнити бункер. На свої місця встановлюються лезо дозування і магнітний вал. На край наноситься трохи струмопровідного мастила. вкручується до упору, щоб вісь зафіксувалася в гнізді кришки. Валик повільно повертається для того, щоб переконатися в рівномірності нанесення на нього тонера. Панель кріпиться гвинтами.

 

З'єднуються дві половини. Обов'язково виставляються бічні пружини, щоб вони стояли рівно. Вставляються штифти до самого упору. Надівається "шторка" фотобарабана і в правильному положенні фіксується пружина. При необхідності замінюється чіп. Для цього зрізаються верхні кути, які заважають його висунути. Встановлюється нова мікросхема.

На цьому заправка картриджа Canon 052H закінчена. Пристрій тестується.