💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка пурпурного картриджа НР CF533A (205A) для принтерів HP Color LaserJet Pro M154, MFP M180 / M181

Використовується для моделей принтерів

Color LaserJet Pro - M154a | M154nw | MFP M180n | MFP M180nw | MFP M181fw

Заправка у майстерні ціна, від
519 грн
Заправка на виїзді ціна, від
549 грн
Можливі види послуг:
заправка відновлення ремонт діагностика профілактика
Діагностика:
проводиться обов'язково до і після заправки. При заправці, відбудову, ремонт або профілактиці картриджа це безкоштовно. Якщо необхідна тільки діагностика - уточнюйте вартість у диспетчера або свого майстра
Профілактика:
проводиться обов'язково при відновленні і ремонті картриджа безкоштовно. Якщо необхідна тільки профілактика або заправка і профілактика, в цьому випадку можлива додаткова оплата 50 - 100 грн. Точна вартість визначається після діагностики
Ресурс після заправки 5%:
900
Маса тонера, який засипається , гр.:
30
Колір заправки:
Чип:
заміна
 

Колір червоний
Технологія друку лазерна
Ресурс, сторінок А4 с 5% заповненням 900
Вага тонера, г 30

Приклад для ознайомлення: як проходить заправка картриджа HP CF533A

DISCLAIMER
Просимо не брати до уваги цю інструкцію офіційним керівництвом по заправці.
Інструкція носить ознайомчий характер, в ній ми ділимося своїм досвідом.

Слід пам'ятати!
Виробник не рекомендує повторно використовувати заправлені
і відновлені картриджі. І має право відмовити вам у гарантійному ремонті.

Заправка картриджа HP CF533A: особливості та поради

У розхідник вбудований чіп, який обов'язково замінюється, інакше заправка картриджа HP CF533A не матиме сенсу. Якщо мікросхема залишиться, існує ймовірність поломки лазерного принтера.

З обох боків пристрою відкручується по 2 гвинти. Бічні кришки підчіплюються шліцом викрутки та знімаються. Після цього розхідник поділяється на дві половинки.

 

Частина з фотобарабаном

По черзі з корпусу вилучаються світлочутливий циліндр та ролик первинного заряду. Відповідно до інструкції із заправки картриджа HP CF533A, на ракельному лезі відкручуються гвинти. Пластина обережно піддягається та видаляється. Таким чином, відкривається доступ до бункеру для відпрацювання. Контейнер очищується сервісним пилососом від відпрацьованого тонера, щоб не було дефектів та фону під час друку. Після цього проводиться складання драм-юніту:

  • ставиться у вихідне положення лезо, що чистить, прикручується гвинтами;
  • чорна втулка коротрона змащується графітовою пастою;
  • в гніздо встановлюється вал PCR.

ПОРАДА! У чистоті зберігаються бічні ущільнювачі. Якщо на них потрапив тонерний порошок, деталі витираються ватною паличкою, змоченою ізопропіловим спиртом.

У процесі заправки картриджа HP CF533A особлива увага приділяється чищенню модулів. Тому, перед встановленням усі зняті деталі ретельно очищаються. Гумова поверхня коротрона протирається розчинником ULC. Спиртом обробляється ракель, особливо кромка, адже вона знімає зайвий тонер з фотобарабана. Після складання ця частина з відсіком відпрацювання відставляється убік.

 

Відділення з девелопер-ролером

Спершу з лівого боку відкручується торцева кришка. Панель знімається разом із шестернями. Справа на кріпленні валу відкручується гвинт. Витягається тримач, а за ним і ролик перенесення зображення. Для зняття ще однієї боківки зліва видаляється гвинт. Між шторкою та корпусом вставляється викрутка і так натискається, що зривається запаяна нижня шпилька.

Відкручуються два гвинти на лезі підбирання, пластина акуратно витягується. З поролонового валика, який вбудований у розхідник, збоку забирається підшипник, адже його може засмоктати пилосос. Перед тим як заправити картридж HP CF533A, бункер пилососиться.

ВАЖЛИВО! Девелопер-ролер та лезо дозування очищаються тонерним пилососом, а потім додатково протираються розчинником для електромеханічних виробів. Запечений тонер видаляється сірником. Особливо ретельно вичищається край.

 

Покрокова заправка картриджа HP CF533A

У відсік через щілину засипається 50 г якісно та відносно сумісного тонера. Залишки забираються спеціальним пилососом для дрібнодисперсних частинок. Потім на місце повертаються всі вилучені модулі:

  1. Максимально рівно виставляється дозуюче лезо і прикручується.
  2. Вдягається ліва боківка з білим важелем і фіксується гвинтом.
  3. У пластині-кріпленні (білого кольору) змащуються контакти.
  4. Панель встановлюється праворуч і загвинчується.
  5. Зліва у вихідні позиції ставляться шестерні. Вони закриваються шторкою, яка прикручується одним гвинтом.

ПОРАДА! Перевіряється робота датчика. Виступаючий важіль натискається. При правильному функціонуванні механізму знизу висувається чорний язичок.

 
Береться друга половинка тонерного картриджа HP CF533A. Зверху до секції вставляється OPC-Drum. Поверхня модуля припудрюється старт-пудрою, деталь прокручується, щоб тальк розподілився по всьому циліндру. Дві частини пристрою з'єднуються, при цьому вирівнюється пружина, перевіряється чи став білий важіль у паз. На кожний бік розхідника надягається кришка. Обидві панелі фіксуються гвинтами. Перед встановленням розхідника в принтер прикріплюється захисна шторка фоторецептора. Запускається пробний друк.