💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджа Samsung ML-1520D3

Використовується для моделей принтерів

ML - 1520

Заправка у майстерні ціна, від
299 грн
Заправка на виїзді ціна, від
349 грн
Діагностика:
проводиться обов'язково до і після заправки. При заправці, відбудову, ремонт або профілактиці картриджа це безкоштовно. Якщо необхідна тільки діагностика - уточнюйте вартість у диспетчера або свого майстра
Профілактика:
проводиться обов'язково при відновленні і ремонті картриджа безкоштовно. Якщо необхідна тільки профілактика або заправка і профілактика, в цьому випадку можлива додаткова оплата 50 - 100 грн. Точна вартість визначається після діагностики
Ресурс після заправки 5%:
3000 ст.
Маса тонера, який засипається , гр.:
80
Чип:
можно не замінювати, картридж буде працювати.
 

Колір чорний
Технологія друку лазерна
Ресурс, сторінок А4 с 5% заповненням 3000
Схожі моделі картриджів Xerox 109R00748, Samsung ML-1520D1
Чіп відсутній
Вага тонеру, г 80

Приклад для ознайомлення: як проходить заправка картриджа Samsung ML-1520D3

DISCLAIMER
Просимо не брати до уваги цю інструкцію офіційним керівництвом по заправці.
Інструкція носить ознайомчий характер, в ній ми ділимося своїм досвідом.

Слід пам'ятати!
Виробник не рекомендує повторно використовувати заправлені
і відновлені картриджі. І має право відмовити вам у гарантійному ремонті.

Заправка картриджа Samsung ML-1520D3 з детальним описом усіх дій

У цій моделі розхідника не передбачено чіп, тому його не потрібно купувати. До того ж, заправка картриджа Samsung ML-1520D3 проводиться з використанням немагнітного тонера, який заряджається негативно. Найголовнішим у цій справі завжди залишається правильний вибір марки тонерного порошку.

 

Детальне розбирання тонер-картриджа

На верхній панелі відкручується 5 гвинтів. Ззаду та попереду пристрою плоскою викруткою віджимаються замки і кришка знімається. Зліва, а також праворуч (на боковинках) відкручується по 3 гвинти. Торцеві кришки піддягаються та видаляються. Після цього у порядку черги:

  • знімаються всі шестерні;
  • виймається ролик PCR;
  • відкручується щітка, що чистить;
  • виймається фотоциліндр.

Відповідно до інструкції із заправки картриджа Samsung ML-1520D3, на цьому етапі з одного боку видаляється кріплення девелопер-ролера, а з іншого — металева пластина. Деталь витягується із розхідника через торцеву частину. Відкручується лезо дозування та протирається змоченою у розчиннику ULC серветкою. Залишки нагару зчищаються звичайним сірником, але дуже акуратно, оскільки матеріал пластини досить крихкий.

ВАЖЛИВО! Поверхня гумових роликів та фоторецептора обробляється ізопропіловим спиртом та безворсовою тканиною. Пластиковий каркас розхідника витирається ганчіркою.

Перед тим, як заправити картридж Samsung 1520D3, бункер ретельно пилососиться. Крім іншого, з бічних панелей забираються залишки старого мастила. Сильно зношені деталі замінюються. Модель запчастин підбирається відповідно до серії принтера.

 

Складання та заправлення картриджа Samsung ML-1520D3

Насамперед до корпусу прикручується лезо підбору. У вихідне положення засовується проявний ролик. Ставляться на свої місця шестерні, а також металеве кріплення модуля. Далі у розхідник встановлюється:

  • світлочутливий рецептор;
  • ракель (кріпиться гвинтами);
  • вал PCR (вісь розміщується точно в напрямній).

ПОРАДА! У посадкові місця на контактній кришці наноситься невелика кількість струмопровідного мастила (бажано, мідного).

Для плавного запуску пристрою фоторецептор притрушується тальком або тонером. Це допомагає циліндру м'якше ковзати по краю ракеля. На кожну сторону розхідника надягають бічні кришки. Пази та осі валиків вирівнюються.

 
В отвір бункера засипається до 80 г відносно сумісного тонера. Після заправлення картриджа Samsung ML-1520D3, пристрій закривається верхньою кришкою, яка також замикається. Для надійності кріплення панель фіксується 5 гвинтами. Після завершення процедури друкується пробна сторінка.