💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджа Samsung ML-1610D2

Використовується для моделей принтерів

ML - 1610 | 1615

Заправка у майстерні ціна, від
269 грн
Заправка на виїзді ціна, від
319 грн
Можливі види послуг:
заправка відновлення ремонт діагностика профілактика
Діагностика:
проводиться обов'язково до і після заправки. При заправці, відбудову, ремонт або профілактиці картриджа це безкоштовно. Якщо необхідна тільки діагностика - уточнюйте вартість у диспетчера або свого майстра
Профілактика:
проводиться обов'язково при відновленні і ремонті картриджа безкоштовно. Якщо необхідна тільки профілактика або заправка і профілактика, в цьому випадку можлива додаткова оплата 50 - 100 грн. Точна вартість визначається після діагностики
Ресурс після заправки 5%:
2000 ст.
Маса тонера, який засипається , гр.:
80
Колір заправки:
Чип:
можно не замінювати, картридж буде працювати.
 

Колір чорний
Технологія друку лазерна
Ресурс, сторінок А4 с 5% заповненням 2000
Аналогічні моделі картриджів MLT-D119S
Схожі моделі Xerox 106R01159
Вага тонера, г 80
Чіп не блокує, але виводить попередження

Приклад для ознайомлення: як проходить заправка картриджа Samsung ML-1610D2

DISCLAIMER
Просимо не брати до уваги цю інструкцію офіційним керівництвом по заправці.
Інструкція носить ознайомчий характер, в ній ми ділимося своїм досвідом.

Слід пам'ятати!
Виробник не рекомендує повторно використовувати заправлені
і відновлені картриджі. І має право відмовити вам у гарантійному ремонті.

Заправка картриджа Samsung ML-1610D2 - загальна схема розбирання

Насамперед купується відповідна марка тонера (немагнітний, заряджається негативно), а також запобіжник в 0,063 А. До того ж враховується, що заправка картриджа Samsung ML-1610D2 може проводитись із заміною основних частин пристрою. Це потрібно при дефектах, що повторюються, в 75 мм (OPC-Drum), 44 мм (проявочний вал) і 38 мм (ролик PCR).
 

Перший етап розбирання

Витратник розташовується так, щоб ручка дивилася на користувача. З правого боку видаляється 2 гвинти, потім кришка піддягається та знімається. Зверху пристрою передньої частини також відкручуються гвинти, після чого видаляється відсік з відпрацюванням.
ВАЖЛИВО! Особлива увага приділяється бічному зубчику. При знятті бункера він має вийти зі свого паза, інакше може відламатися.
Далі, відповідно до інструкції із заправки картриджа Samsung ML-1610D2, від'єднується лезо очищення, прикріплене гвинтами. Контейнер ретельно очищається за допомогою сервісного пилососу. Разом з цим пластина протирається ізопропіловим спиртом та встановлюється на своє місце. Ця частина розхідника відставляється убік.
 
 

Другий етап розбирання

На правій боковинці відкручуються 2 гвинти, панель піддягається шліцем плоскої викрутки і знімається разом із шестернями. З посадкового гнізда піднімається та виймається вал первинного заряду (з контактного боку). За ним витягується світлочутливий барабан, піднімається частина з меншою шестернею. З протилежного торця розташована пробка бункера, яка теж виймається, щоб було зручно заправити тонер-картридж Samsung ML-1610D2. Після цього проводиться низка важливих дій:

  • через отвір висипаються залишки тонера;
  • знімається бічне кріплення валу (натискається зубчик, що знаходиться збоку);
  • виймається ролик перенесення зображення;
  • відкручується лезо дозування;
  • ретельно пилососиться відсік.
ПОРАДА! Тонерний контейнер обов'язково очищається від залишків старого порошку. Інакше під час друку з'явиться безліч різних дефектів.
У процесі зняття тримача проявочного валу звільняється один хвіст пружини, а при видаленні леза, що дозує, - другий. Крім цього, поверхня фоторецептора протирається сухою м'якою тканиною, а девелопер-ролер - змоченою спиртом безворсовою серветкою. Лезо вичищається від запеченого тонера спеціальним розчином для електромеханічних виробів. Його пластина дуже тендітна, тому при сильному натисканні може пошкодитися або зламатися.
 
 

Третій етап - складання та заправка картриджа Samsung ML-1610D2

Складання пристрою починається із закріплення дозуючого леза. Паралельно фіксується у вихідну позицію один кінець пружини (біля пластини в отворі). Потім встановлюється у посадкове гніздо фотобарабан. На стороні пробки надягається кріпильна пластина валу, її зубчик повинен потрапити до належного пазу. Подальші дії виконуються у такій послідовності:

  • другий хвіст пружини розташовується так, щоб він контактував із віссю ролика перенесення;
  • змащуються штирі та встановлюються шестерні в необхідному порядку;
  • на місце повертається вал прояву.
ПОРАДА! OPC-Drum трохи притрушується тальком або тонерним порошком. З контактної ступиці валу PCR видаляється старе мастило і наноситься нове, але тільки в невеликій кількості.
 
У бункерний отвір засипається 80 г відносно сумісного тонера. Корок щільно закупорюється. Після проведення заправки картриджа Samsung ML-1610D2, на протилежний бік надягається боковинка, контактні місця якої змащуються графітовим складом. У вихідне положення повертається бункер відпрацювання, при цьому бічний штифт вставляється в паз, зверху прикручується панель. Гвинтами прикріплюється друга боковинка, але перед цим злегка обробляється мастилом вісь фланця OPC-Drum, а також посадкове місце проявочного валу. Наприкінці замінюється чіп, вбудований у торцеву панель розхідника. Обов'язково виконується друк пробної сторінки.