💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджів Samsung MLT-D119S

Використовується для моделей принтерів

ML - 1610 | 1615 | 1620 | 1625 | 2010 | 2015 | 2020 | 2510 | 2570 | 2571

SCX - 4321 | 4521

Заправка у майстерні ціна, від
269 грн
Заправка на виїзді ціна, від
319 грн
Можливі види послуг:
заправка відновлення ремонт діагностика профілактика
Діагностика:
проводиться обов'язково до і після заправки. При заправці, відбудову, ремонт або профілактиці картриджа це безкоштовно. Якщо необхідна тільки діагностика - уточнюйте вартість у диспетчера або свого майстра
Профілактика:
проводиться обов'язково при відновленні і ремонті картриджа безкоштовно. Якщо необхідна тільки профілактика або заправка і профілактика, в цьому випадку можлива додаткова оплата 50 - 100 грн. Точна вартість визначається після діагностики
Ресурс після заправки 5%:
2000 ст.
Маса тонера, який засипається , гр.:
80
Колір заправки:
Чип:
заміна або перепрошивка
 

Колір чорний
Технологія друку лазерна
Ресурс, сторінок А4 с 5% заповненням 2000
Аналогічні моделі картриджів ML-2010D3, ML-1610D2, SCX-4521D3
Вага тонера, г 80
Чіп не блокує, але виводить попередження

Приклад для ознайомлення: як проходить заправка картриджа Samsung MLT-D119S

DISCLAIMER
Просимо не брати до уваги цю інструкцію офіційним керівництвом по заправці.
Інструкція носить ознайомчий характер, в ній ми ділимося своїм досвідом.

Слід пам'ятати!
Виробник не рекомендує повторно використовувати заправлені
і відновлені картриджі. І має право відмовити вам у гарантійному ремонті.

Заправка картриджа Samsung MLT-D119S: детально і по інструкції

Ця модель розхідника оснащена чипом - запобіжником (1 / 16А), що обов'язково враховується, коли виконується розбирання і заправка картриджа Samsung MLT-D119S. При необхідності захисні елементи замінюються. Пристрій розміщується ручкою по напрямку від себе. З правого боку видаляються 2 гвинта, кришка акуратно піддягається і забирається. Для зняття бункера відпрацювання на верхній панелі тонер-картриджа:

  • відкручуються два гвинта;
  • зубчик справа виймається з гнізда;
  • відсік піднімається і від'єднується.
Обережно видаляється лезо для чищення, зафіксоване парою гвинтів. Пластина протирається м'якою серветкою. Ніша, що відкрилася,  ретельно очищається за допомогою сервісного пилососа від витраченого порошку. Потім лезо очищення прикручується, і ця частина розхідника відставляється.
 

Правильне розбирання

З протилежного боку пристрою відкручуються гвинти, боковини піддягаються і знімаються. Шестерні, розташовані в цій частині тонерного картриджа, видаляються і очищаються. Далі в звичайному порядку витягується:

  • вал первинного заряду (з контактною боку ролик піднімається і виймається);
  • фоточутливий циліндр з шестернями;
  • пробка відсіку для тонера (вона сидить дуже щільно, тому при витягуванні може пошкодитися).
ПОРАДА! Поверхня кожного ролика обережно, але ретельно протирається безворсовой тканиною, змоченою ізопропіловим спиртом.
З контейнера висипається тонер, що залишився, і додатково пилососиться відсік. Потім, відповідно до інструкції по заправці картриджа Samsung MLT-D119S, виймається вал проявлення і очищається спиртом. Бічна пластина модуля видаляється натисканням на виступаючий зубчик. Разом з нею звільняється і пружина, яка стикається з віссю ролика перенесення зображення. Обов'язково запам'ятовується її розташування. Після цього відкручується лезо дозування і ретельно очищається спиртом від налиплого тонера. При цьому не можна занадто сильно тиснути на пластину, вона може пошкодитися.
ВАЖЛИВО! Якщо очищення дозуючого леза не проводиться, то при друку з'являються смуги або інші дефекти.
 

Збірка і заправка картриджа Samsung MLT-D119S

На своє місце встановлюється лезо дозування, а також правильно виставляється пружина. У вихідну позицію ставиться вал переносу тонера: подовжена вісь модуля розташовується у напрямку до блоку шестерен. Тут же фіксується пластина ролика, зубчик якої повинен потрапити в відведений для нього паз. Кінець бічній пружини виставляється таким чином, щоб він стикався з віссю валика проявлення. На свої місця встановлюються:

  • фотобарабан;
  • коротрон;
  • шестерні (їх посадочні місця змащуються);
  • торцева кришка шестеренчатого блоку.
ВАЖЛИВО! На контакти рухомих осей (фоторецептора, вала роздачі) наноситься в невеликій кількості струмопровідне мастило. Однак перед цим стара паста зазвичай видаляється.
 
Світлочутливий циліндр притрушують тальком для більш плавного ковзання поверхні модуля по кромці леза. Залишки старт-пудри видаляються з сусідніх деталей. Після цього виконується заправка картриджа Samsung MLT-D119S. В отвір бункера засипається 80 г оригінального або відносно сумісного тонера. Відсік щільно закривається пробкою. Далі прикріплюється і фіксується гвинтами бункер відпрацювання, надягається друга бічна панель. Разом з цим перевіряється наявність запобіжника, по можливості мікросхема замінюється. На завершення виконується пробний друк.