💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджа Samsung ML-1710D3

Використовується для моделей принтерів

ML - 1500 | 1510 | 1710 | 1740 | 1750

Заправка у майстерні ціна, від
299 грн
Заправка на виїзді ціна, від
349 грн
Можливі види послуг:
заправка відновлення ремонт діагностика профілактика
Діагностика:
проводиться обов'язково до і після заправки. При заправці, відбудову, ремонт або профілактиці картриджа це безкоштовно. Якщо необхідна тільки діагностика - уточнюйте вартість у диспетчера або свого майстра
Профілактика:
проводиться обов'язково при відновленні і ремонті картриджа безкоштовно. Якщо необхідна тільки профілактика або заправка і профілактика, в цьому випадку можлива додаткова оплата 50 - 100 грн. Точна вартість визначається після діагностики
Ресурс після заправки 5%:
3000 ст.
Маса тонера, який засипається , гр.:
65-100
Колір заправки:
Чип:
можно не замінювати, картридж буде працювати.
 

Колір чорний
Технологія друку лазерна
Ресурс, сторінок А4 с 5% заповненням 3000
Схожі моделі Xerox 109R00725, Samsung SCX-4216
Вага тонера, г 65-100
Чіп відсутній

Приклад для ознайомлення: як проходить заправка картриджа ML-1710D3

DISCLAIMER
Просимо не брати до уваги цю інструкцію офіційним керівництвом по заправці.
Інструкція носить ознайомчий характер, в ній ми ділимося своїм досвідом.

Слід пам'ятати!
Виробник не рекомендує повторно використовувати заправлені
і відновлені картриджі. І має право відмовити вам у гарантійному ремонті.

Заправка картриджа Samsung ML-1710D3 - докладно про головне

Конструктивне рішення цієї моделі відрізняється особливою надійністю, що трохи ускладнює розбирання пристрою. У зв'язку з цим заправка картриджа Samsung ML-1710D3 починається зі зняття кришки-протектора. На верхній панелі відкручуются 5 гвинтів: 4 - на торцях і 1 - на ручці. Спереду і ззаду відщіпаються спеціальні замки, платформа від'єднується. Боковини знімаються за тією ж схемою: спочатку видаляються гвинти (по 3 шт. на кожній стороні), потім засувки і самі щитки.
 

Всі нюанси розбирання

З боку шестеренчатого блоку забираються всі шестерні, і разом з ними витягується ролик первинного заряду. Далі відгвинчується і знімається лезо, а за ним світлочутливий барабан. Потім від металевої бокової пластини звільняється вал перенесення зображення, який витягується через праву сторону розхідника. Ніша ретельно пилососиться. У той же час при заправці картриджа Samsung ML-1710D3 обов'язково проводиться якісна очистка дозуючого леза. Пластина протирається спиртом і безворсовой серветкою, але дуже обережно, щоб не пошкодити її кромку. Потім в зворотній послідовності повертаються на свої місця:
  • вал проявлення;
  • кріпильна металева пластина;
  • всі 5 шестерень в зазначеному виробником порядку;
  • фотобарабан (злегка посипати тальком);
  • лезо очистки;
  • ролик PRC.
ПОРАДА! Ракель і коротрон акуратно протираються змоченою в розчині ізопропілового спирту серветкою, а фоторецептор - сухою тканиною. Шестерні чистяться щіткою.
 
Всі деталі картриджа перевіряються на наявність дефектів і при необхідності замінюються. На контактній кришці змащуються струмопровідні гнізда невеликою кількістю графітового або мідного мастила. Заряджається пружина в потрібному положенні. З протилежного боку фіксується друга боковинка з обов'язковим нанесенням струмопровідного складу. При установці торцевих панелей перевіряється, наскільки точно осі обертаються відносно інших елементів і як вони сіли в відведені для них пази. Тільки потім платформи прикручуються гвинтами.
ВАЖЛИВО! Фетрові ущільнювачі при використанні зазвичай «сідають». Тому шлицом плоскої викрутки вони гарненько вспушіваются. Це забезпечує розхіднику герметичність і запобігає висипанню тонера.
 

Точна заправка картриджа Samsung ML-1710D3

Якщо дотримуватися всіх рекомендацій по заправці картриджа Samsung ML-1710D3, тоді бажано порошок засипати безпосередньо в тонерний бункер. Незважаючи на те, що при цьому використовується лійка з воронкоподібним носиком, цей процес є досить трудомістким і вимагає прецизійної точності. Після проведеної зарядки, на розхідник встановлюється верхня частина. Кліпси з обох сторін замикаються. Кришка прикручується гвинтами в п'яти позиціях.

Також можна заправити і через пробку, попередньо повністю зібравши картридж. Збоку виймається щільно посаджена пробка, якщо забули її зняти до збірки обох частин. Робиться це дуже дбайливо, адже будь-які пошкодження корпусу призводять до розгерметизації пристрою. В отвір засипається 65-70 г відповідного тонера. В обов'язковому порядку проводиться пробний друк сторінки для визначення якості відбитка і наявності дефектів.