💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджа Samsung ML-2150D8

Використовується для моделей принтерів

ML - 2150 | 2151 | 2152

Заправка у майстерні ціна, від
409 грн
Заправка на виїзді ціна, від
459 грн
Можливі види послуг:
заправка відновлення ремонт діагностика профілактика
Діагностика:
проводиться обов'язково до і після заправки. При заправці, відбудову, ремонт або профілактиці картриджа це безкоштовно. Якщо необхідна тільки діагностика - уточнюйте вартість у диспетчера або свого майстра
Профілактика:
проводиться обов'язково при відновленні і ремонті картриджа безкоштовно. Якщо необхідна тільки профілактика або заправка і профілактика, в цьому випадку можлива додаткова оплата 50 - 100 грн. Точна вартість визначається після діагностики
Ресурс після заправки 5%:
8000 ст.
Маса тонера, який засипається , гр.:
160-240
Колір заправки:
Чип:
заміна або перепрошивка
 

Колір чорний
Технологія друку лазерна
Ресурс, сторінок А4 с 5% заповненням 8000
Схожі моделі картриджів Xerox 106R01034
Чіп потребує заміни чи прошивки
Вага тонеру, г 160-240

Приклад для ознайомлення: як проходить заправка картриджа Samsung ML-2150D8

DISCLAIMER
Просимо не брати до уваги цю інструкцію офіційним керівництвом по заправці.
Інструкція носить ознайомчий характер, в ній ми ділимося своїм досвідом.

Слід пам'ятати!
Виробник не рекомендує повторно використовувати заправлені
і відновлені картриджі. І має право відмовити вам у гарантійному ремонті.

Заправка картриджа Samsung ML-2150D8 лише за 16 хвилин

Пристрій має захисний чіп, який обов'язково замінюється або перепрошивається. Тільки в такому випадку заправка картриджа Samsung ML-2150D8 вважається правильною та успішною.

Робота з бункерами

Насамперед відкручуються гвинти, що утримують верхній тонерний блок. Бункер знімається та ретельно пилососиться. Збоку розхідника підчіплюється та звільняється шторка фоторецептора. Пружинний механізм кріплення притримується та залишається на важелях, чим значно полегшується його складання. Від корпусу від'єднується контейнер з відпрацюванням, прикріплений 2 гвинтами. Після його зняття, згідно з інструкцією із заправки картриджа Samsung ML-2150D8, із пристрою виймаються:
 • кріплення ролика (він зафіксований гвинтами);
 • вал первинного заряду;
 • поролонова щітка коротрона;
 • лезо очищення (пластина прикручена).
ВАЖЛИВО! Кожна деталь перевіряється на наявність дефектів. У разі сильного пошкодження поверхні валу або ракелю модулі замінюються.
Чистяче лезо і ролик PCR очищаються м'якою серветкою, змоченою ізопропіловим спиртом. Також протираються посадкові місця валу заряду. Бункер відпрацьовування пилососиться спеціальним сервісним пилососом, але дуже акуратно. Біля ракеля знаходиться майралове лезо, що відновлює, яке при сильному натисканні може пошкодитися або зігнутися. Перед тим, як заправити картридж Samsung ML-2150D8, ця частина розхідника збирається. До каркаса прикручується лезо очищення. Встановлюється коротрон, його кріплення фіксуються гвинтами, а також повертається у вихідну позицію щітка. Конструкція налагоджується убік.
 

Друга частина тонер-картриджу

На бічних кришках видаляються усі гвинти: 3 шт. на одній панелі та 4 шт. - на іншій. Знімається стабілізатор та шестерні, запам'ятовується їхнє розташування. З фотоциліндра з боку великої шестерні трохи витягається металева вісь і модуль витягується з пристрою. У процедуру заправки картриджа Samsung ML-2150D8 також входить повне розбирання цієї частини:
 • відштовхуються 2 фіксатори проявочного валу (затискаються зубчики);
 • знімаються бічні стабілізатори ролика;
 • витягується сам девелопер-ролер.
ПОРАДА! Лезо підбирання знімається лише тоді, коли деталь замінюється, тому що при вийманні пластини часто ушкоджуються поролонові прокладки.
 
Кромка дозуючого леза обережно протирається спеціальним розчинником для електромеханічних виробів. Таким чином знімається нагар і залишки запеченого тонера. Потім усі деталі повертаються на свої місця:
 • встановлюється проявний вал;
 • вдягається пластина ролика;
 • ставиться оболонка фотобарабана;
 • засовується всередину циліндра вісь.
ВАЖЛИВО! Металевий стрижень вставляється в оболонку OPC-Drum із боку меншої шестерні. Інакше внутрішня частина модуля може пошкодитися.
Світлочутливий рецептор притрушується невеликою кількістю тальку. Це допомагає барабану плавніше ковзати по кромці леза, а також не заклинити при першому запуску. Наприкінці одягаються всі шестерні в правильному порядку і ставиться стабілізатор. Крім того, на верхню шестерню (праворуч) надягається ремінь. Контактні місця змащуються струмопровідним мастилом. Боковинки прикручуються гвинтами.
 
 

Заправка картриджа Samsung ML-2150D8: правильно та швидко

До корпусу прикріплюється відсік відпрацювання. З тонерного бункера видавлюється корок. Як ємність для відпрацьованого порошку, так і тонерний відсік закриваються транспортувальною чекою. Край плівки простягається через поролонову прокладку та виводиться назовні. Контейнер заповнюється відповідним тонером у дозуванні 190-220 г. Пробка щільно закупорюється, після чого дві частини картриджа з'єднуються. Тонерний бункер встановлюється так, щоб клямки потрапили у відведені для них пази. У вихідне положення повертається шторка фотобарабана, пружинний механізм якої заряджається в потрібний жолобок. Чіп замінюється або перепрошивається. На завершення друкується пробна сторінка. При виявленні дефектів розхідник знову розбирається. Однак виправити помилки при заправці зможуть тільки фахівці.