💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджа Samsung ML-3550DF

Використовується для моделей принтерів

ML - 3550

Заправка у майстерні ціна, від
409 грн
Заправка на виїзді ціна, від
459 грн
Можливі види послуг:
заправка відновлення ремонт діагностика профілактика
Діагностика:
проводиться обов'язково перед ті після заправки. При заправці, відновленні, ремонті чи профілактиці картриджа - процедура безкоштовна. Якщо необхідна лише діагностика - дізнавайтесь вартість у диспечера чи свого майстра
Профілактика:
проводиться обов'язково при відновленні чи ремонті картриджа безкоштовно. Якщо необхадна лише профілактика чи заправка та профілактика - можлива додаткова плата 50-100 грн. Точна вартість визначається після діагностики
Ресурс після заправки 5%:
6000 ст.
Маса тонера, який засипається , гр.:
200
Колір заправки:
Чип:
заміна
 

Колір чорний
Технологія друку лазерна
Ресурс, сторінок А4 с 5% заповненням 6000
Чіп потребує заміни чи прошивки
Вага тонеру, г 200

Приклад для ознайомлення: як проходить заправка картриджа Samsung ML-3550DF

DISCLAIMER
Просимо не брати до уваги цю інструкцію офіційним керівництвом по заправці.
Інструкція носить ознайомчий характер, в ній ми ділимося своїм досвідом.

Слід пам'ятати!
Виробник не рекомендує повторно використовувати заправлені
і відновлені картриджі. І має право відмовити вам у гарантійному ремонті.

Заправка картриджа Samsung ML-3550DF: крок за кроком і з поясненнями

Новий розхідник зазвичай має пластикові спайки на торцях, тому заправка картриджа Samsung ML-3550DF починається зі зрізання цих заклепок (по 3 шт.). Потім відщіпаються і знімається верхня захисна кришка. З обох сторін підчіплюються замки боковинок, панелі акуратно відокремлюються і видаляються. З центральної частини пристрою виймається металевий штифт. Легким рухом руки тонер-картридж роз'єднується на дві половини.
 

Драм-юніт: розбирання і очищення

Дуже обережно витягується фотобарабан, так як його поверхня чутлива, а за ним вал первинного заряду і його бушінгі. Відкручується ракель, і ретельно очищається бункер відпрацювання за допомогою сервісного пилососа. Також безворсовою серветкою, змоченою спиртом, витирається ракель і світлочутливий рецептор. Очищені модулі встановлюються в вихідні позиції в зворотній послідовності:

  • прикручується лезо очистки;
  • надягаються втулки вала PRC і фіксуються засувками;
  • ставиться ролик переносу заряду до клацання;
  • повертається на місце фотоциліндр.
В інструкції по заправці картриджу Samsung ML-3550DF також рекомендується посипати фотобарабан тальком або тонером. Після цієї процедури деталь прокручується, а залишки видаляються. Таким чином, досягається плавне ковзання модуля по кромці леза, завдяки чому він не заклинює під час пуску. Відсік відпрацювання відставляється в сторону і накривається щільною тканиною, щоб уникнути засвічування.
 
 

Розбирання і заправка картриджа Samsung ML-3550DF: частина друга

З посадкового місця дбайливо дістається вал перенесення зображення. Відкручується лезо дозування - одна з найважливіших деталей в витратному матеріалі. Поверхня пластини очищається за допомогою спеціального розчинника для тонера, оскільки порошок часто запікається на кромці. Якщо цього не зробити, то при друку з'являться дефекти. До того ж матеріал леза дуже крихкий, тому може пошкодитися. Далі виконується зарядка розхідника:

  • відкорковується пробка;
  • відсік ретельно пилососиться;
  • на банку з порошком надягається конусоподібна насадка;
  • в бункер засипається до 200 г тонера;
  • отвір щільно закупорюється.
ПОРАДА! Іноді запечений порошок не бере навіть спирт і розчиники. Тоді він забирається за допомогою шліца викрутки або шурупа. Робиться це досить делікатно, адже пошкоджена пластина стає не придатною для використання.
 
Після правильної заправки картриджа Samsung ML-3550DF, проводиться збірка пристрою. Гвинтами прикріплюється лезо підбору, і встановлюється проявочний вал. У світлочутливий барабан вставляється металевий стрижень, але з боку пробки тонерного бункера. Дві частини з'єднуються, замки замикаються. Контактні місця обертових осей змащуються струмопровідним мастилом, стара паста видаляється. Надягають боковини до отримання характерного клацання. При цьому на місця зрізів наноситься по краплині гарячого пластику. У верхній частині фіксується кришка-протектор. Замінюється чіп. Відщіпаються його кріплення і вставляється нова мікросхема, потім фіксатор замикається. На завершення проводиться друк тестової сторінки.