💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджа Samsung MLT-D106S

Використовується для моделей принтерів

ML - 2245

Заправка у майстерні ціна, від
269 грн
Заправка на виїзді ціна, від
319 грн
Можливі види послуг:
заправка відновлення ремонт діагностика профілактика
Діагностика:
проводиться обов'язково до і після заправки. При заправці, відбудову, ремонт або профілактиці картриджа це безкоштовно. Якщо необхідна тільки діагностика - уточнюйте вартість у диспетчера або свого майстра
Профілактика:
проводиться обов'язково при відновленні і ремонті картриджа безкоштовно. Якщо необхідна тільки профілактика або заправка і профілактика, в цьому випадку можлива додаткова оплата 50 - 100 грн. Точна вартість визначається після діагностики
Ресурс після заправки 5%:
2000 ст.
Маса тонера, який засипається , гр.:
100
Колір заправки:
Чип:
заміна або перепрошивка
 

Колір чорний
Технологія друку лазерна
Ресурс, сторінок А4 с 5% заповненням 2000
Схожі моделі картриджів Xerox 106R01159
Чіп потребує заміни чи прошивки
Вага тонеру, г 100

Приклад для ознайомлення: як проходить заправка картриджа Samsung MLT-D106S

DISCLAIMER
Просимо не брати до уваги цю інструкцію офіційним керівництвом по заправці.
Інструкція носить ознайомчий характер, в ній ми ділимося своїм досвідом.

Слід пам'ятати!
Виробник не рекомендує повторно використовувати заправлені
і відновлені картриджі. І має право відмовити вам у гарантійному ремонті.

Заправка картриджа Samsung MLT-D106S за інструкцією

Варто відзначити, що конструктивні особливості цієї моделі багато в чому схожі із зразками ML-1610D2 і MLT-D108S. Для тих, хто раніше працював з цими розхідниками, заправка картриджа Samsung MLT-D106S буде добре знайомою. Пристрій розташовується ручкою у напрямку до себе. З правого боку відкручуються 2 гвинти, зверху затискаються замки, і боковинки знімаються. У верхній частині так само видаляється пара гвинтів, після чого бункер відпрацювання від'єднується від корпусу. При цьому переконуються в тому, що зубчик справа вийшов з паза. Далі витягується лезо для чищення, закріплене гвинтами, і за допомогою пилососа очищається контейнер для відпрацьованого тонера. Пластина протирається ізопропіловим спиртом і повертається на місце.
 

Повна розбирання і очищення

Зліва від ручки видаляються 2 гвинта, кришка піддягається і знімається. Забирається набір шестерень, але запам'ятовується або фотографується їх розташування. Штирі очищаються від забруднень. З посадочних гнізд витягуються:

  • ролик первинного заряду (піднімається з контактної сторони);
  • фоторецептора барабан;
  • проявочний вал;
  • дозуюче лезо.
Згідно з інструкцією по заправці картриджа Samsung MLT-D106S, девелопер-роллер виймається тільки після видалення фіксуючої його пластини. На кріпленні затискається бічний зубчик, тримач видаляється. Разом з ним також звільняється пружина, яка стикається з віссю вала перенесення зображення. Її другий хвостик виходить з протилежного боку біля леза дозування.
ВАЖЛИВО! Всі модулі ретельно очищаються м'якою серветкою без ворсу і спеціальним розчинником для електромеханічних виробів. Особлива увага приділяється дозуючому лезу, адже залишки запеченого тонера приведуть до порушення нормальної роботи або фону.
 

Збірка і заправка картриджа Samsung MLT-D106S

З відсіку для тонера видаляються залишки старого порошку за допомогою спеціального пилососа для дрібнодисперсних частинок. Разом з цим пилососиться весь каркас розхідника. Після такої ретельної очистки, у вихідне положення повертається:

  • дозуюче лезо (фіксується гвинтами);
  • контактна пружина;
  • фотобарабан;
  • пластина-тримач вала проявлення;
  • девелопер-роллер.
ВАЖЛИВО! Перед установкою валу роздачі пружина зводиться в потрібну позицію. До того ж з контактної осі ролика видаляється старе струмопровідне мастило і наноситься нове, але в невеликій кількості.
 
В отвір бункера засипається 85 г відповідного тонера, пробка щільно закривається. Все ж перед самою заправкою картриджа Samsung MLT-D106S, на свої місця повертаються шестерні, на шестерний блок надягається кришка і прикручується. Обов'язково перевіряється, чи потрапив кінець вала в відведений для нього паз на панелі.
ПОРАДА! Для плавного старту і легкого ковзання фоторецептора по кромці леза модуль припудрюється тальком.
На розхідник надягається відсік для відпрацювання і загвинчується. У той же час на контактні місця світлочутливого циліндра і проявочного вала також наноситься графітове мастило. Тільки після цього кришка прикріплюється до розхідника гвинтами. На завершення замінюється або прошивається чіп. Обов'язково роздруковується пробна сторінка для перевірки якості друку.