Шановні клієнти! Ми працюємо в черговому режимі. 

Слава Україні!

10 простих порад щодо економії на друку

11.06.2021

Дана стаття допоможе вам навчитися економити ваші кошти на друку документів. Неважливо скільки ви друкуєте документів в місяць, багато чи мало, в офісі або вдома - в будь-якому випадку наші рекомендації допоможуть вам істотно економити. Отже, приступимо:

1. Вибираємо і купуємо енергоефективні принтери (скупий платить двічі)

Ще на етапі вибору друкувального пристрою слід звернути особливу увагу на енергоефективність апарату, уважно вивчити його характеристики. Як правило, недорогі друкувальні пристрої привабливі своєю вартістю і не високими технічними вимогами до них, але часто вони є дуже енергоємними, що згодом безсумнівно має відбитися на ваших рахунках за електроенергію.

2. Друкуйте тільки те, що вам необхідно (сім раз відміряй, один раз відріж)

Перед тим як натиснути на кнопку "Друк", подумайте ще раз: чи дійсно ви повинні надрукувати цей документ? Також, якщо, наприклад, вам потрібно роздрукувати сторінку сайту або електронного листа, переконайтеся, що ви не друкуєте непотрібні вам кінцеві рядки або рекламні банери і текст, які часто займають, як правило, тільки один рядок на сторінці.

3. Використовуйте режим економії тонера (чорнила)

10 простих порад щодо економії на друціЯкщо вам не потрібно обов'язково друкувати документи або фото у високій якості, то перед друком, виберіть так званий "економічний режим друку". В результаті вийде нижча якість, але при цьому витрачається менше порошку (чорнила), а ви часто навіть не помітите різниці, особливо в разі якщо був надрукований тільки текст. Якщо ваш пристрій апаратно не підтримує або не має подібного режиму, не турбуйтеся, можна програмно в драйверах виставити нижчу якість і дозвіл друку, що також дозволить вам заощадити.

4. Друк в чорно-білому режимі

Якщо немає гострої потреби в тому, щоб роздрукована сторінка була в кольорі, навіть якщо це фото, то сміливо вибирайте чорно-білий режим друку та друкуйте аж до того, що має навіть сенс виставити цей режим за замовчуванням.

5. Друк з обох сторін аркушу

З метою економії паперу, документи для внутрішнього використання, а також чернетки та т. д. можна роздруковувати з обох сторін. Ну звичайно, ви про це знаєте і без нас. А скажіть, як часто ви цим користуєтеся?

6. Друкуйте кілька сторінок на одному аркуші

Надрукувати більше однієї сторінки на одному аркуші не проблема, дану опцію можна вибрати в настройках друку безпосередньо перед відправкою на друк. А якщо використовувати цю опцію з двох сторін аркуша, то на одному аркуші можна отримати цілих чотири сторінки!

7. Змініть шрифт

Якщо документ, який відправляється на друк, не сильно важливий, ви можете заощадити значну кількість тонера (чорнила), шляхом простої зміни шрифту і / або його розміру.

8. Використовуйте папір хорошої якості

Якість паперу звичайно ж не впливає на кількість використаного тонера або чорнила, а також споживану електроенергію, справа зовсім не в цьому, але поставитися до цього необхідно дуже серйозно, тому що неякісний папір може засмітити механічні вузли принтера і картриджа, що безсумнівно приведе до їх прискореного зносу, поломки та до непередбачених витрат.

9. Заправляйте картриджі

Багато картриджі можна повторно і неодноразово заправляти без особливого збитку для якості друку. Однак, якщо у вас немає належного досвіду по заправці, то наполегливо рекомендуємо звернутися до нас в Київ ІТ Сервіс. Наші фахівці проведуть всі роботи професійно і в максимально короткі терміни.

10. Аналоги - розумна альтернатива оригіналам

Рано чи пізно картриджі, які багаторазово заправлялися, приходять в непридатність і тоді нам нічого не залишається, як купити новий. Не поспішайте купувати оригінальний расходник. До багатьох популярних і ходових моделей є в продажу сумісні аналоги. Так, деякі залишають бажати кращого в якості, але однак, є і гідні вашої уваги, які у два, а то і чотири рази дешевше своїх оригінальних побратимів. Якщо ви зіткнулися з подібною проблемою - звертайтеся до нас в сервіс ми допоможемо вам підібрати з нашого асортименту гідну альтернативу, яку надалі ще можна буде неодноразово заправляти.