Шановні клієнти! Ми працюємо в черговому режимі. 

Слава Україні!

Функція дуплексу в лазерних принтерах і БФП

24.05.2018

Функція дуплексу в лазерних принтерах і БФПДуплекс в принтері та БФП - можливість пристрою друкувати зображення з двох сторін без вашої участі. Ви отримуєте лист, задрукований з обох сторін, без додаткових зусиль.

Деякі користувачі помилково вважають, що принтер якось перевертає лист і запускає його вдруге. Насправді дуплекс просто пускає його назад через фотобарабан і пічку, де тонер «запікається» на папері, формуючи текст або зображення. Поетапно це виглядає так:

  1. Проводиться друк з одного боку;
  2. Ролики, які захоплюють листи, ще раз затягують папір і роздруковується інша сторона;
  3. Готовий документ виходить і в друк йде наступний лист.

Навіщо потрібна функція дуплексу?

У XXI столітті важко уявити, що, здійснюючи двосторонній друк, доведеться перевертати листи вручну. Дана опція оргтехніки особливо необхідна при великих обсягах друку, якщо потрібно роздруковувати текст або зображення з обох сторін аркуша. Для таких цілей фахівці рекомендують вибирати лазерні пристрої.

На жаль, не всі знають, що використання віддрукованих листів у звичайних принтерах і БФП не бажано, на відміну від пристроїв з дуплексом. Частинки тонера з видрукуваного боку можуть потрапляти на внутрішні деталі та вузли пристрою, що, своєю чергою, може сприяти поломці,  тому часто необхідна додаткова профілактика або ремонт. При підборі оргтехніки для дому або офісу, слід ретельно вибирати її функціонал, відповідно до ваших потреб: наявність дуплекса, формат паперу, монохромний або кольоровий друк і т.д.

Ключові особливості таких апаратів:

  • Розміри. Принтери та БФП без функції дуплексу значно відрізняються за розмірами.
  • Вартість. Наявність цієї опції істотно позначається на вартості оргтехніки, проте такий спосіб друку значно економить кількість паперу і витрати на нього.

При необхідності заправити картридж для апарату з дуплексом у вас не буде додаткових турбот і витрат. Картриджі цих пристроїв нічим не відрізняються від звичайних, без двостороннього друку. Багатьох дивує, що один і той же картридж може бути сумісний з апаратами, які істотно різняться за своїми можливостями та функціоналом. Звертайтеся в наші майстерні або замовте виїзд майстра. Фахівці Київ ІТ Сервіс володіють великим досвідом обслуговування і заправки картриджів лазерної оргтехніки з різним набором функцій.