Шановні клієнти! Ми працюємо в черговому режимі. 

Слава Україні!

Купили відновлений картридж? Дізнайтесь про особливості зберігання та транспортування

16.03.2018

Купили відновлений картридж? Дізнайтесь про особливості зберігання та транспортуванняКористувачі лазерних друкуючих пристроїв в спробі заощадити, звертаються не тільки до послуг сервісних центрів з заправки. Замість оригінальних і недешевих витратних матеріалів вони вважають за краще купити відновлений картридж. Проста арифметика доводить вигоду такого рішення. Новий заводський HP CE285A коштує близько 2000 грн. Якщо вирішите купити відновлений вперше картридж на основі оригінального корпусу, він обійдеться в 5 разів дешевше. Регенерований з аналога або картриджа, що заправляється вдруге - в 10 разів дешевше нового дорогого оригіналу. Погодьтеся, це переконливо.

 

З огляду на поширеність рециклінгу лазерних витратних матеріалів, пропишемо специфіку транспортування і зберігання. Вцілому, вона мало відрізняється від особливостей зберігання нових або ліцензійних картриджів.

У переважній більшості випадків основні відмінності полягають в упаковці та відсутності чеки. Безперечно, упаковка оригінального картриджа виглядає солідно і виконана з дорогих матеріалів. Однак, пам'ятайте, що вартість коробки врахована в остаточній ціні продукту, а це гроші. Що стосується чеки, її відсутність не позначиться на якості. Головне в упаковці картриджа - наявність світлонепроникного темного герметично закритого пакета та ущільнювача в коробці, що не дає йому трястися всередині при перевезенні. Він може бути картонним або airbag, головне, щоб виконував свою функцію.

        

Упаковка картриджа важлива саме для перевезення. Коли, він доставлений в пункт призначення, ключову роль відіграють інші фактори:

  • Нормальна (непідвищена) вологість, оскільки тонер - дрібнодисперсний порошок, він вбирає вологу.
  • Відсутність попадання прямих сонячних променів. Одна з деталей, а саме фотобарабан - світлочутливий елемент. Недотримання цього правила призведе до виходу запчастини з ладу. Навіть кількох хвилин буде достатньо для цього.
  • Температура зберігання повинна бути в межах від +5 до +35. Якщо доставка відбувається в морозну погоду, потрібно потримати його при кімнатній температурі кілька годин перед використанням. Таким чином він висохне, якщо всередині корпусу утворився конденсат.

 

Купили відновлений картридж? Дізнайтесь про особливості зберігання та транспортуванняЩе один важливий фактор, про який слід пам'ятати, окрім очевидної вигоди. Використовуючи реставровані витратні матеріали, ви сприяєте зменшенню забруднення атмосфери. Матеріали, використовувані у виробництві токсичні та можуть століттями розкладаючись заподіювати шкоду. Навіть в процесі утилізації, яка безсумнівно потрібна, в разі остаточної поломки або повного зносу корпусу, екології наноситься шкода. Вирішивши купити регенерований картридж, ви мінімізуєте збиток, який потенційно може бути завдано і значно економите.