Шановні клієнти! Ми працюємо в черговому режимі. 

Слава Україні!

Заправка картриджів. Чи є вигода і що потрібно знати під час першої заправки?

02.04.2018

Заправка картриджів. Чи є вигода і що потрібно знати під час першої заправки?Заправка картриджів лазерних принтерів і МФУ - дієвий інструмент в раціональному розподілі бюджету як великої компанії, так і в приватному господарстві. Більшість користувачів, що мають лазерні друкуючі пристрої, не працюють за схемою «закінчився картридж -> купити новий». Якщо подивитися в цифрах, вартість покупки двох-трьох оригінальних витратних матеріалів може перевищити вартість самого апарату. Купуючи сумісні або регенеровані картриджі на зміну порожнім, економія буде відчутна, в порівнянні з оригінальними.

При необхідності та бажанні, є можливість дійсно мінімізувати витрати. Схема буде виглядати так: закінчився картридж -> заправка відновлення. Новий купується в разі поломки або зносу, тобто недоцільність відновлення старого - якщо вартість відновлення дорівнює або перевищує вартість покупки бюджетного картриджа (сумісний або регенерований).

Для того, щоб друга схема працювала і вибір на користь заправки не позначився негативно на якості друку, потрібно довіритися професіоналам. Фахівці, своєю чергою, стикаються з певним нерозумінням клієнтами при перших зарядках більшості витратних матеріалів. Розглянемо деякі нюанси, що виникають при першому зверненні до фахівців із заправки.

 

Чому майстер може рекомендувати при першій або другій зарядці крім засипання нового порошку ще і замінити  одну з деталей?

Заправка картриджів. Чи є вигода і що потрібно знати під час першої заправки?

Слід зазначити, що сервісні центри і їх фахівці працюють з сумісними витратними матеріалами, оскільки оригінальних у вільному доступі немає. Заправлені сумісним тонером картриджі Canon або HP, виходячи зі специфіки встановленого виробником фотобарабана, після перших же зарядок в більшості випадків покажуть ефект неконтрастного друку. Складно однозначно зрозуміти, чим мотивовані виробники в цьому випадку: бажанням знизити собівартість або захиститися від зарядок і зниження продажів. Причина блідості друку криється саме в фотобарабані, розрахованому на менший термін служби. Відповідно замінивши цю деталь на сумісну з тонером, ми отримуємо якісний і контрастний друк.

* Зазначимо, що заміняти деталі у зв'язку з їх зносом потрібно систематично незалежно від фірми виробника, але навіть при цьому заправка картриджів буде економічно виправдана.

 

Чому після заправки картридж Не друкує? Навіщо потрібна заміна чіпа або прошивка апарату?

Часто для користувача є сюрпризом, що такі виробники як Samsung, Xerox і ін. обладнають витратні матеріали чіпами, які після відпрацювання циклу блокують його роботу. Виходом в ситуації буде:

Детальніше про прошивку і чіпи можна почитати в нашому блозі.

 

Плануючи покупку друкувального пристрою, рекомендуємо проконсультуватися щодо можливості, вартості та специфіки його заправки. Уточніть всі нюанси при першому оформленні замовлення і попередьте співробітника сервісного центру, що ваш апарат буде заправлятися вперше. 10 хвилин витрачені на дзвінок до сервісного центру позбавлять вас від затримок в роботі та друку документів.