Шановні клієнти! Ми працюємо в черговому режимі. 

Слава Україні!

Правильне використання картриджів

24.10.2016

Продовжити термін служби вашого принтера і картриджа абсолютно реально, якщо дотримуватися кількох простих правил по їх зберіганню та використанню. Слід зауважити, що це суттєво знизить витрати часу і коштів, необхідні на організацію роботи оргтехніки у вашому будинку чи офісі.

1. Правильне місце та умови навколишнього середовища

У першу чергу необхідно правильно розташувати принтер. Найкраще місце - рівна поверхня, більша за площу принтера, яка знаходиться далеко від вікна. Опади, пил з вулиці, а також прямі сонячні промені та перепади температури можуть завдати шкоди вашому пристрою. При виборі відповідного місця для Вашого принтера слід уникати сусідства з батареями, радіаторами та обігрівачами, враховувати температуру повітря в приміщенні, а під час опалювального сезону ще й враховувати вологість.

2. Правильне використання

Обов'язковим є ознайомлення з інструкцією перед установкою та експлуатацією пристрою. Регулярна профілактика обійдеться Вам набагато дешевше ремонту. Крім того, важливо правильно обрати папір (слід використовувати тип паперу з щільністю, яка сумісна з вашим пристроєм), а в разі затягування паперу в принтер, діяти виключно за інструкцією. Також небажано використовувати так звані «чернетки», оскільки можуть виникати такі труднощі, як осипання старого тонера. І нарешті, найпоширеніша проблема при використанні офісної техніки - потрапляння до неї сторонніх предметів (скріпок, шпильок, шматочків їжі, скотчу і т.д.).

Щоб уникнути цих проблем рекомендується регулярно проводити профілактику Вашого пристрою. При появі будь-яких проблем звертатися до професіонала, не намагатися вирішити їх самостійно, оскільки цим можна тільки погіршити ситуацію.