Шановні клієнти! Ми працюємо в черговому режимі. 

Слава Україні!

Самостійна прошивка принтера. Чим ви ризикуєте?

22.01.2018

Самостійна прошивка принтера. Чим ви ризикуєте?Користувачі друкуючих пристроїв таких популярних виробників як Samsung і Xerox рано чи пізно замислюються про перепрошивку. Іноді робляться спроби самостійної прошивки принтера. Це альтернатива регулярній закупівлі нових картриджів або заміні чіпів. Особливо гостро це питання буде стояти, якщо ви придбали нову модель. Згодом витратні матеріали дешевшають, але на новинки ціна може виявитися непосильною. Детальніше дізнатися про послугу перепрошивки можна тут.

 

Навіщо виробники захищають свої пристрої чіпами?

Бажання захистити пристрій від заправки та стимулювати користувачів купувати оригінальні картриджі дуже легко пояснити. Вони намагаються забезпечити собі стабільний дохід.

 

 

Як же заправляти картридж з чіпом? Тут є кілька доступних способів:

1. Витратний. Придбання нових картриджів, якщо вашому бюджету це посильно.

2. Безризиковий. Апарат не друкуватиме з чіпом, який відрахував свій ліміт копій. Вихід - заправка картриджа та / або його реставрація з заміною або прошивкою чіпа. У порівнянні з покупкою нового картриджа, цей спосіб менш витратний. Але порахуйте суму, витрачену на чіпи протягом певного періоду, наприклад  року. Ймовірно, що прошивка, з точки зору економії, більш вигідна.

3. Радикальний. Перепрошивка принтера раз і назавжди позбавить вас від проблем. Змінивши програмне забезпечення один раз, ви позбудетесь від необхідності використовувати картридж з чіпом.

 

Як прошити принтер?Самостійна прошивка принтера. Чим ви ризикуєте?

Під кожну модель існує спеціально розроблена під нього версія прошивки. Людині, яка непогано розбирається в комп'ютерах, може здатися, що можна прошити свій принтер самостійно. Ми зобов'язані попередити, що самостійна прошивка принтера здатна привести до серйозних наслідків.

Чим загрожує самостійна прошивка принтера?

  •  Спроба може виявитися невдалою, і ви даремно витратите час.
  •  Відмова від гарантійних зобов'язань з боку виробника через втручання в ПЗ апарату.
  • Непідготовлена людина своїми діями може порушити роботу програмного забезпечення, що, своєю чергою, призведе до незворотніх наслідків. В такому випадку повернути принтер в робочий стан неможливо.

 

Самостійна прошивка принтера може перетворитися в рулетку. Якщо ви не бажаєте ризикувати, довіртеся фахівцям Київ ІТ Сервіс. Завдяки багаторічному досвіду вони зможуть впоратися з поставленим завданням, не завдаючи шкоди вашій техніці.