Шановні клієнти! Ми працюємо в черговому режимі. 

Слава Україні!

Переваги та недоліки лазерних БФП

09.01.2018

Переваги та недоліки лазерних БФПДрукуючий механізм з можливістю копіювання і сканування давно не є чимось дивним для сучасного користувача. Ми любимо комфорт і прагнемо оптимізувати свої фізичні та матеріальні витрати. Багатофункціональні пристрої, попри свою відносну молодість, повсюдно представлені в будинках, в робочих і навчальних закладах.

БФП - гібрид, який поєднує в собі функції трьох, а іноді та чотирьох пристроїв (принтер, факс, сканер, копір). Кілька пристроїв працюють в одному корпусі з використанням одного картриджа або одного комплекту (чорний, синій, червоний і жовтий), якщо пристрій кольоровий.

Використовуючи такий апарат, легко побачити кілька суттєвих переваг. Саме завдяки їм БФП отримали широку популярність серед користувачів:

  • вартість БФП однозначно буде нижче, ніж вартість декількох апаратів, чиї функції в ньому поєднані;
  • економія місця - не потрібно мізкувати, як розмістити три гаджети, просто виділіть місце під одне БФП;
  • економія грошей на обслуговуванні та витратних матеріалах тобто заправка картриджа, профілактика і ремонт БФП;
  • вам простіше буде освоїти управління одним БФП, ніж принтером, сканером, копіром і факсом окремо.

Переваги та недоліки лазерних БФП

При такій кількості переваг, важко побачити недоліки, але один неминучий і досить серйозний все ж є. Якщо потрібна заправка картриджа або необхідний ремонт БФП, ви автоматично втрачаєте весь функціонал, поки необхідні роботи не будуть виконані.

Щоб уникнути незручностей, рекомендуємо серйозно поставитися до вибору БФП до здійснення покупки. Враховуйте доступність і наявність на прилавках витратних матеріалів, можливість і вартість заправки картриджа. Розумним буде мати змінний картридж для забезпечення безперебійної роботи багатофункціонального механізму. Поки проводиться заправка картриджа - спокійно друкуйте на змінному. Такі, на перший погляд, елементарні рекомендації допоможуть уникнути проблем при необхідності заправити картридж БФП оперативно, якісно і за прийнятною ціною.