Скільки разів можна заправляти картридж?

13.11.2018
Скільки разів можна заправляти картридж?Власники друкарської техніки зацікавлені в тому, щоб їх принтер або БФП служили довго. Ці ж вимоги користувачі висувають і до расходників. Практично всі покупці, які вибирають картридж із запропонованих в нашому інтернет-магазині, роблять вибір з цілком зрозумілих критеріях: Хто виробник? Яка його вартість? Який ресурс? І найпоширеніший питання, яке задають користувачі друкарської техніки: «Скільки разів можна заправляти картридж?».
 
Фактори, що впливають на те, скільки разів можна заправити картридж:
 
1. Конструкція. У більшості корпусів передбачені штифти і шурупи, що дозволяють його розбирати і збирати. Деякі моделі, скріплені клеєм і для заправки їх потрібно ламати, а потім склеювати. До слова, такі варіанти зустрічаються не часто. Є моделі, що складаються з двох частин (Тонерний і драм). Наприклад, конструкція картриджів HP та CANON значно відрізняється від SAMSUNG і XEROX. І обидві ці групи будуть відмінні своєю будовою від PANASONIC і BROTHER.
 
! Всі ці відмінності і особливості для вас будуть не так очевидні і зрозумілі. Головним висновком є ​​те, що слід ретельно вибирати сервісну службу, якій довірите свою техніку.
2. Комплектація витратних матеріалів чіпами, що блокують можливість друку після відпрацювання циклу. Проблема вирішується заміною картриджа на новий, зміною чіпа або прошивкою принтера.
 
3. Ресурс. Окремі деталі, як і сам корпус мають властивість зношуватися. Спеціаліст визначає запчастина, що підлягає заміні по тому, який саме дефект проявляється при друку. Якщо запчастини можна і потрібно періодично міняти, то знос корпусу практично неможливо виправити.
 
Скільки разів можна заправляти картридж?Зазвичай співвідношення заправок і відновлень лазерного картриджа виглядає так: на одне відновлення - два-три заправки. Уточнимо! Це співвідношення усереднене і показники кожного принтера або МФУ будуть індивідуальні. Багато в чому воно залежить від критеріїв, які на перший погляд не так важливі, але в кінцевому підсумку будуть впливати на довговічність роботи картриджа:
  • Використання техніки відповідно до рекомендацій виробника. Детально вони описані в інструкції, що додається до апарату.
  • Місцезнаходження апарату і зовнішні умови зберігання (температура, вологість і ін.).
  • Вибір паперу виключно з характеристиками, відповідними вашого пристрою і високої якості, однозначно посприяє довговічності як витратних матеріалів, так і самого принтера.
  • Регулярні профілактика і ремонт.
Перевагою лазерного картриджа вважається можливість його тривалого зберігання. Якщо ви з якихось причин тривалий час не використовуєте свій принтер і картриджі до нього зберігайте в правильній упаковці і сухості, то цілком ймовірно, що через певний час ви його дістанете і якість друку не зміниться.
 
Висновок напрошується сам собою - заправляти картридж можна до тих пір, поки він не стане зношений повністю або поки це буде доцільно по співвідношенню ціни і якості. Потрібно заправити картридж? Заповнюйте форму замовлення і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.