Шановні клієнти! Ми працюємо в черговому режимі. 

Слава Україні!

Як правильно заправити картридж Сanon

10.04.2017

Як правильно заправити картридж СanonНайчастіше завдання «Як заправити картридж для принтера Саnоn?» з'являється незадовго після покупки лазерного пристрою. Це легко пояснити тим, що купуючи принтери деяких моделей Сanon і Hp, ви купуєте його з так званим «стартовим», тобто ознайомчим картриджем. Нерідко обмеженим є не тільки ресурс (зменшено кількість можливих копій), а й деякі деталі мають зменшений термін служби. Правильним рішенням, з точки зору виробників, для підтримки якісного друку, буде регулярне придбання оригінальних витратних матеріалів. Ознайомившись з розцінками, переважна більшість користувачів вибирають такий поширений і найбільш економний спосіб, як заправка лазерних картриджів Саnоn. Правила зарядки картриджів різних виробників схожі, оскільки всі лазерні витратні матеріали мають схожу будову та однотипні принципи роботи. Це ж правило зберігається при необхідності заправити кольоровий картридж Сanon.

Зарядка включає діагностику, чистку, змащування, засипання тонера, монтаж і перевірку, шляхом роздруковування тестової сторінки. Слід зазначити, що є ряд факторів, які мають безпосередній вплив на процес зарядки, якість друку і формування бюджету на обслуговування друкувальних пристроїв. Розумний підхід до заправки принтерів Сanon передбачає:

  • Знання ресурсу картриджа, розуміння обсягів друку та типів документів (тексти, діаграми, картинки).
  • Підтримка оргтехніки в робочому стані, регулярна профілактика і ремонт в разі потреби. Ознайомлення і дотримання інструкцій виробника.
  • Відповідальний вибір обслуговуючої компанії з заправки
  • Звернення до уваги до захисних механізмів виробника, тобто наявність чіпа або перепрошивки.

На початкових етапах використання лазерної друкарської техніки знаходяться люди, які вважають, що зможуть з легкістю впоратися з таким завданням, як самостійно заправити картридж Сanon. Коли ж справа доходить до реалізації цієї ідеї, відсоток сміливців значно знижується. Виявляється, що вибір і пошук витратних матеріалів, відсутність необхідних інструментів, навичок і досвіду, а також ризики забруднення і ймовірність виведення з ладу пристрою не варті витраченого часу, а тим більше уявної економії. Краще спрямувати ентузіазм на моніторинг ринку обслуговування оргтехніки та визначитися з фахівцями, яким будете довіряти принтери та БФП. Київ ІТ Сервіс успішно працює з лазерною друкарською технікою Сanon більш як 12 років. Ми ствердно відповідаємо на питання: «Чи можна заправити картридж Сanon?» і готові надавати професійну допомогу. Для консультації або оформлення замовлення заповнюйте спеціальну форму на сайті або телефонуйте.