Шановні клієнти! Ми працюємо в черговому режимі. 

Слава Україні!

Як правильно заправити картридж HP

27.04.2017

Як правильно заправити картридж HPЯкщо ви є власником принтера або БФП виробництва Hewlett Packard, то без сумніву вже задавалися питанням: «Чи можна заправити картридж НР?». Виробник лазерної друкарської техніки заробляє швидше на витратних матеріалах, ніж на пристроях, для яких ці витратні матеріали виробляються. Отримавши та підключивши новий принтер, варто задуматися про заправку картриджа або придбання витратного матеріалу на заміну. У багатьох моделях принтерів в комплекті йдуть, так звані «стартові», демонстраційні моделі з обмеженим ресурсом друку. Корисно буде попередньо, перед покупкою, поцікавитися вартістю витратних матеріалів і як заправити принтер НР? Що стосується покупки, на ринку представлений широкий вибір: оригінальні, сумісні (аналоги) і відновлені картриджі. Детальніше про них можна прочитати у нас в блозі.

Зарядка складається з розбирання картриджа на складові, їх очищення, наповнення новим тонером і збирання. Крім того, систематично буде вимагатися заміна окремих комплектуючих (фотобарабан, вал первинного заряду, ракель, дозуюче лезо, магнітний вал і ін.), які мають властивість зношуватись.

Безсумнівно, зарядка і регенерація - більш економний варіант, особливо в порівнянні з покупкою нових оригінальних витратних матеріалів. Потрібно розуміти, що це постійна стаття витрат, яку доведеться планувати. Особливо гостро ця проблема буде відчуватися, якщо друкуючих пристроїв багато або ж виникає питання: «Як заправити кольоровий картридж НР?». У кольоровому принтері картриджі передбачені в кількості чотирьох штук, з чорним, жовтим, червоним і синім тонерами. При змішуванні цих базових кольорів виходять інші.

Таке завдання, як заправка принтера має безліч нюансів і є більш складною, ніж здається. Рекомендуємо утриматися від такої необачно ініціативи, як самому заправити картридж HP. Довірте обслуговування оргтехніки фахівцям, які мають досвід, знання, необхідні запчастини та інструменти для якісного виконання роботи. Наслідками неправильно виконаної зарядки можуть бути:

  • Картридж може бути неправильно розібраний / зібраний / заряджений. У кращому випадку вас чекає виправлення допущених помилок і вимушене звернення до фахівців, як максимум - придбання нового або ремонт принтера.
  • Незнання правил поводження з тонером може привести до сильних забруднень всіх поверхонь, меблів, одягу, техніки та іншого, які усунути буде складно. Тонер є токсичною речовиною і може завдати шкоди при легковажному використанні. Відсутність навичок роботи з комплектуючими, може призвести до поломок. Наприклад, фотобарабан має світлочутливу поверхню, і навіть короткочасне перебування на світлі завдасть йому непоправної шкоди, використовувати його вже буде неможливо.
  • Розчарування від витрачених коштів, зусиль і часу, які можна було спрямувати на щось важливе.

Для збереження техніки в робочому стані якомога довше і якісного друку, раціональним буде звернення в спеціалізовані сервісні служби, здатні швидко і професійно заправити картридж HP.

Фахівці компанії «Київ ІТ Сервіс» можуть виїхати до вас і виконати заправку, не відволікаючи вас від поточних питань вдома або на роботі. Для виклику майстра або консультації телефонуйте за номерами вказаними на сайті або замовляйте дзвінок через форму зворотного зв'язку.