Шановні клієнти! Ми працюємо в черговому режимі. 

Слава Україні!

Як правильно зберігати картриджі?

13.02.2016

Як правильно зберігати картриджі для лазерних принтерів?

Якщо картридж новий у заводській герметичній упаковці, то з його зберіганням немає особливих проблем. Єдиним важливим фактором, який в такому випадку може вплинути на його працездатність - це температура.
Як відомо, під впливом температури властивості тонера змінюються. Тому дуже важливо зберігати картриджі при температурі не вище 40 ° С, подалі від джерел тепла.
 
Якщо картридж вже заправлявся або оригінальна упаковка нового картриджа пошкоджена (наприклад, розкрита для перевірки), в такому випадку необхідно дотримуватися ряду простих правил:
 
Уникати впливу прямого сонячного світла на фотобарабан, а також уникати запилених приміщень (склади, виробництво) і приміщень з підвищеним вмістом солей в атмосфері. Для цього слід щільно упакувати картридж у світлонепроникний антистатичний пластиковий пакет, бажано з мішечком силікагелю.
Як і у випадку з новим картриджем - дотримуватися температурного режиму (не вище 40 ° С), уникати різких перепадів температури та вологості. Зберігати в темному місці, далеко від джерел тепла. Уникати падінь і різких струсів.

Який термін зберігання лазерних картриджів?

При дотриманні перерахованих вище умов зберігання, нові оригінальні картриджі у заводській упаковці можуть зберігатися 5 років і більше.
Заправлені та відновлені картриджі при дотриманні умов зберігання і якості використовуваного тонера, можуть зберігатися кілька років.