Заправка картриджів в Києві. Недобросовісна конкуренція

13.02.2016
Як відомо, контекстна реклама - це гнучкий і ефективний інструмент залучення потенційних покупців, тому що це найпростіший і найшвидкий спосіб отримувати дзвінки, заявки і замовлення клієнтів. Якісно подавши інформацію, правильно розподіливши бюджет і грамотно налаштувавши рекламну кампанію можна досягти бажаних результатів.
 
Наша команда вже багато років використовує контекстну рекламу як інструмент, який може донести нашим клієнтам про ті послуги, які ми надаємо. Завдяки цьому безліч людей і компаній скористалися нашими послугами і змогли їх оцінити. Велика частина клієнтів звертаються повторно, більшість з них стали нашими постійними клієнтами.
 
Ми далеко не найбільший сервіс-центр з заправки картриджів в Києві, нам є над чим працювати і ми над цим працюємо. Ми постійно поліпшуємо якість наших послуг, розширюємо спектр моделей принтерів і картриджів, які в подальшому беремо в роботу (на жаль, на сьогоднішній день існує ряд виробників і моделей, які ми поки що не обслуговуємо), у нас безкоштовний виїзд майстра по Києву і області, працюємо над скороченням часу реагування (В даний момент час реагування замовлення  в середньому становить 1-3 години), намагаємося проводити більше акцій і знижок, всім без винятку клієнтам надається можливість оплатити послугу після виконання робіт і перевірки якості друку (ніяких передоплат), працюємо у вихідні без додаткових націнок.
 
Останнім часом в інтернеті ми спостерігаємо недобросовісну і шахрайську активність конкурентів щодо нашої команди, в тому числі і неякісну контекстну рекламу, яку конкуренти показують паралельно, видаючи її за нашу.

Як виглядає підроблена реклама?

підроблена контекстна реклама
 
підроблена контекстна реклама
 
 
На сьогоднішній день ми робимо ряд заходів по виявленню шахраїв, які дають вже свої результати. Всі, хто в цьому бере участь, повинні бути покарані і будуть покарані.
 
Просимо всіх, кому попадеться подібна реклама, включити почуття гумору і поставитися з розумінням.
 
Всім, хто зробить замовлення на заправку картриджів перейшовши за цією рекламою ми надамо знижку 30%. Для тих, хто погодиться брати участь у спеціальній програмі, заправка картриджа обійдеться зовсім безкоштовно.
 
Як отримати знижку 30% або заправити картридж безкоштовно див. тут