Шановні клієнти! Ми працюємо в черговому режимі. 

Слава Україні!

Який принтер купити школяреві чи студенту?

20.02.2019

Який принтер купити школяреві чи студенту?Свідома частина людства поступово йде до того, щоб відмовитися від використання паперу. Але безліч галузей, де використовується оргтехніка та друк документів, поки ще не готові від нього відмовитися. Звичайний школяр, не кажучи вже про студента ВНЗ, відчуватиме незручність при неможливості роздрукувати в домашніх умовах доповідь, реферат і тд.

Чи варто купувати принтер або БФП для домашнього використання для студента або школяра? Однозначно так! Це істотно полегшить навчальний процес і заощадить час.

 

Часто до наших консультантів за порадою звертаються батьки, які планують купити БФП або принтер. На основі поширених запитань ми склали універсальні рекомендації у виборі друкувального пристрою.

Чітко визначитися під які завдання купується апарат. Чи будуть потрібні функції копіра і сканера? Чи буде потрібний кольоровий друк документів або фото? Відповіді на всі ці питання і будуть ключовими для остаточного вибору з усіх можливих варіантів:

  • струменеві
  • лазерні монохромні
  • лазерні кольорові

Всі перераховані варіанти мають свої особливості роботи та обслуговування, які важливо з'ясувати перед покупкою. Практика показує, що струменеві принтера вибирають, якщо є необхідність друкувати багато фото, у всіх інших випадках економічно виправданий вибір лазерного апарату.

  • Важливо заздалегідь з'ясувати способи та вартість технічного обслуговування, вартість заправки та нових витратних матеріалів. Пам'ятати та вчасно здійснювати профілактику і заправку. Для безперебійного друку лазерного принтера варто подбати про наявність запасного картриджа.
  • Для студента і, особливо школяра, важливим буде простота при самостійній роботі, зрозуміле меню. Юного користувача необхідно ознайомити з правилами використання апарату - це важливо, як для його безпеки, так і для довговічності роботи самого пристрою.