Принтер затягує кілька листів. Причини і вирішення проблеми.

22.03.2019

Той, хто користується принтером вдома або в офісі стикався з ситуацією, коли принтер при друці затягує не один, а два або більше листів. Чи говорить це про поломку? Давайте спробуємо розібратися разом: чому так відбувається і як уникнути такої проблеми в подальшому.

  • Принтер затягує кілька листів. Причини і вирішення проблеми.Найпоширеніший варіант на думку фахівців - використання невідповідного за щільністю і іншим характеристикам паперу. У спробі заощадити і здешевити процес друку, користувачі часто стикаються з такою проблемою.

РІШЕННЯ. Уважно вивчаємо інструкцію свого друкувального пристрою і купуємо папір, який відповідає всім критеріям апарату.

 

  • Принтер затягує кілька листів. Причини і вирішення проблеми.Знос гальмівної площадки, так само може бути причиною затягування зайвих паперів при друці. У принтерах вона служить якраз для запобігання затягування більше одного аркуша. І при стиранні гумового покриття з'являється ефект пропуску декількох листів на друк замість одного.

РІШЕННЯ. Звернутися до спеціалізованого сервісного центру для заміни гумового покриття гальмівної площадки або самої деталі.

 

  •   Принтер затягує кілька листів. Причини і вирішення проблеми.Рідше такий дефект може бути наслідком несправності ролика подачі паперу (частіше при його несправності папір взагалі не подається на друк).

РІШЕННЯ. Провести діагностику і при підтвердженні проблеми в роботі ролика подачі паперу - замінити його.

 

У будь-якої проблеми в роботі принтерів і БФП може бути кілька причин і краще якщо їх виявлення і рішення ви довірите професіоналам. Спроба самостійного ремонту може спричинити додаткові клопоти і витрати. Ви завжди можете покластися на фахівців Київ ІТ Сервіс, які спеціалізуються на заправці, ремонті і обслуговуванні лазерної друкарської техніки вже понад 10 років.