Шановні клієнти! Ми працюємо в черговому режимі. 

Слава Україні!

Принтер затягує кілька листів. Причини і вирішення проблеми.

22.03.2019

Той, хто користується принтером вдома або в офісі стикався з ситуацією, коли принтер при друці затягує не один, а два або більше листів. Чи говорить це про поломку? Спробуймо розібратися разом: чому так відбувається і як уникнути такої проблеми надалі.

  • Принтер затягує кілька листів. Причини і вирішення проблеми.Найпоширеніший варіант на думку фахівців - використання невідповідного за щільністю та іншим характеристикам паперу. У спробі заощадити та здешевити процес друку, користувачі часто стикаються з такою проблемою.

РІШЕННЯ. Уважно вивчаємо інструкцію свого друкувального пристрою і купуємо папір, який відповідає всім критеріям апарату.

 

  • Принтер затягує кілька листів. Причини і вирішення проблеми.Знос гальмівної площадки, так само може бути причиною затягування зайвих паперів при друці. У принтерах вона служить якраз для запобігання затягування більше одного аркуша. І при стиранні гумового покриття з'являється ефект пропуску декількох листів на друк замість одного.

РІШЕННЯ. Звернутися до спеціалізованого сервісного центру для заміни гумового покриття гальмівної площадки або самої деталі.

 

  •   Принтер затягує кілька листів. Причини і вирішення проблеми.Рідше такий дефект може бути наслідком несправності ролика подачі паперу (частіше при його несправності папір взагалі не подається на друк).

РІШЕННЯ. Провести діагностику і при підтвердженні проблеми в роботі ролика подачі паперу - замінити його.

 

У будь-якої проблеми в роботі принтерів і БФП може бути кілька причин і краще якщо їх виявлення і рішення ви довірите професіоналам. Спроба самостійного ремонту може спричинити додаткові клопоти та витрати. Ви завжди можете покластися на фахівців Київ ІТ Сервіс, які спеціалізуються на заправці, ремонті та обслуговуванні лазерної друкарської техніки вже понад 10 років.