Шановні клієнти! Ми працюємо в черговому режимі. 

Слава Україні!

Як самому замінити картридж в принтері

28.10.2015

Іноді власники друкувальної техніки стикаються із потребою замінити картридж. В інструкціях з пристроєм можна знайти докладний опис дій, які допоможуть вам самостійно замінити картридж. Але важливо розуміти, що при допущенні помилок через недосвідченість можна погіршити роботу вашого принтера. Адже не дарма кажуть що кожен повинен робити свою роботу. Ви можете звернутися до нашого сервісу і ми з радістю допоможемо вам вирішити вашу проблему, будь то ремонт принтера або звичайна заправка. Якщо все ж таки немає можливості звернутися в сервісний центр, прочитайте статтю, щоб почуватися впевненіше при самостійній заміні картриджа.

Вийміть старий картридж


Перед тим як витягнути картридж із принтера:

- увімкніть принтер і відкрийте його кришку, щоб отримати доступ до витрат, що знаходяться;

- Потягніть його за ручку. Напрямок залежить від рейок, що знаходяться з боків корпусу принтера;

- Витягніть акуратно без сильних зусиль. Якщо виймати його не в тому напрямку, можна зламати як картридж, а й принтер;

- щоб витягнути розхідник акуратно, візьміть його тільки за ручку і в разі потреби за торці. Не можна тягнути за фотобарабан або за інші рухливі частини картриджа;
Зверніть увагу! З|із| витратника можуть прокидатися залишки тонера, дуже токсична речовина. Будьте максимально обережні. Але якщо все ж таки ви забруднилися, змити тонер зі шкіри можна холодною водою з милом. Якщо тонер потрапив на одяг, зніміть і одразу виперіть.


Підготуйте новий картридж


Перед тим як вставити картридж у принтер, переконайтеся, що він підходить для вашого принтера.Наприклад, якщо модель принтера HP, замінити витратну деталь можна на ту саму модель або не оригінал, який сумісний з моделлю вашого принтера. Наразі є великий вибір дешевих сумісних картриджів. Щоб вставити картридж у принтер:

- Роздрукуйте новий витратний матеріал. Усередині коробки з картриджем є протиударна герметична упаковка, розкрийте її та зніміть з картриджа;

- обережно вийміть його, не торкаючись контактів та фотобарабану.

- зніміть пакувальну стрічку та запобіжний скотч, що знаходиться на контактах;

- кілька разів поверніть новий картридж вперед і назад, тримаючи його в горизонтальному положенні. Це допоможе тонеру поступово розподілитися.


Встановіть картридж


Щоб правильно замінити картридж:

- Вставити його, потрапивши виступами у відповідні пази. Не потрібно сильно тиснути на розхідник, дійте обережно;

- Засуньте його в корпус пристрою до самого упору. Якщо бачите, що щось виходить не так, як описано тут, повторіть заново. Уникайте перекосів, щоб картридж став на місце.

- закрийте кришку принтера та зачекайте, щоб принтер перейшов у робочий режим;

- роздрукуйте пробні сторінки, щоб переконатися, що картридж підійшов до принтера. Якщо картридж встановлений неправильно, необхідно відкрити кришку і витягти розхідник.
Якщо ви розумієте, що краще довірити цю роботу майстру, то компанія "Київ ІТ Сервіс" швидко приїде до вас в офіс або додому, щоб замінити картридж. Ви можете зателефонувати чи заповнити форму на цьому сайті.