💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджа Samsung ML-1210D3

Використовується для моделей принтерів

ML - 1010 | 1020 | 1210 | 1220 | 1250 | 1430

Заправка у майстерні ціна, від
269 грн
Заправка на виїзді ціна, від
319 грн
Можливі види послуг:
заправка відновлення ремонт діагностика профілактика
Діагностика:
проводиться обов'язково до і після заправки. При заправці, відбудову, ремонт або профілактиці картриджа це безкоштовно. Якщо необхідна тільки діагностика - уточнюйте вартість у диспетчера або свого майстра
Профілактика:
проводиться обов'язково при відновленні і ремонті картриджа безкоштовно. Якщо необхідна тільки профілактика або заправка і профілактика, в цьому випадку можлива додаткова оплата 50 - 100 грн. Точна вартість визначається після діагностики
Ресурс після заправки 5%:
2500 ст.
Маса тонера, який засипається , гр.:
65-85
Колір заправки:
Чип:
можно не замінювати, картридж буде працювати.
 

Колір чорний
Технологія друку лазерна
Ресурс, сторінок А4 с 5% заповненням 2500
Схожі моделі Xerox 109R00639, Lexmark 10S0150, ML-4500D3
Чіп відсутній
Вага тонера, г 65-85

Приклад для ознайомлення: як проходить заправка картриджа Samsung ML-1210D3

DISCLAIMER
Просимо не брати до уваги цю інструкцію офіційним керівництвом по заправці.
Інструкція носить ознайомчий характер, в ній ми ділимося своїм досвідом.

Слід пам'ятати!
Виробник не рекомендує повторно використовувати заправлені
і відновлені картриджі. І має право відмовити вам у гарантійному ремонті.

Заправка картриджа Samsung ML-1210D3 у звичайному описі.

У цій моделі пристрою немає чіпа, таким чином заправка картриджа Samsung ML-1210D3 обходиться без додаткових витрат. Конструктивні особливості пристрою досить прості, тому проблем із розбиранням та складанням не виникає.

Насамперед відкручуються 5 гвинтів, розташованих у кутах корпусу та по центру. Ззаду клацають замки, після чого від'єднується верхня кришка. Для зняття бічних панелей на кожній із них видаляється по 3 гвинти.

 

Розбирання розхідника за інструкцією

З пристрою акуратно виймається ролик первинного заряду. На щітці очищення відкручуються гвинти і деталь знімається. З посадкового гнізда виймається за велику шестірню фоторецептор. Після цього по черзі:

  • знімаються усі шестерні;
  • видаляється контактна пружина;
  • клацають затискачі, а потім підтягується кріплення;
  • витягується через боковинку вал перенесення зображення.

Так відкривається доступ до відділення для тонера. Через зазор із бункера висипається старий порошок, після чого контейнер обов'язково пилососиться. Згідно з інструкцією із заправки картриджа Samsung ML-1210D3, коротрон, проявний вал і фотоциліндр протираються сухою м'якою тканиною. Також серветкою, змоченою в ізопропіловому спирті, ретельно очищається лезо підбирання. Таке очищення дозволить пластині рівномірно розподіляти порошок під час друку. До того ж перевіряється справність мішалки та стан фетрового валика. За потреби деталі замінюються.

ПОРАДА! Дозуюча пластина при розбиранні тонер-картриджа не знімається. Все ж таки додатково протирається ущільнювальне лезо девелопер-ролера. Якщо ущільнювачі відклеїлися, за допомогою герметика або двостороннього скотчу вони приклеюються.

 

Складання та заправлення картриджа Samsung ML-1210D3

У посадкове гніздо повертається вал прояву. З правого боку встановлюється пластина-кріплення, а разом із нею у вихідне положення ставиться пружина. Перед розміщенням шестерень, штифти очищаються і змащуються струмопровідним мастилом. Потім до каркаса корпусу прикручується щітка очищення. Наступні дії проводяться у такому порядку:

  1. Світлочутливий барабан ставиться на місце і притрушується тальком для плавного ковзання по краю.
  2. Збоку тонерного картриджа надягається торцева кришка та прикручується. При цьому вісь фланця OPC-Drum змащується мастилом з складом графітовим.
  3. Встановлюється ролик PCR. Його вісь має потрапити в напрямну, а шестерня - збігтися з шестернею фоторецептора.
  4. Надягається і фіксується гвинтами друга боковинка.

ВАЖЛИВО! На контактні місця панелей, а також осі модулів, що крутяться, наноситься невелика кількість струмопровідної пасти. Отвори на кришках також очищаються та змащуються.

 
У зазор відсіку засипається 80 г відповідного тонера. Після заправлення картриджа Samsung ML-1210D3, встановлюється верхня кришка і защіплюється. На завершення панель фіксується 5 гвинтами. Для перевірки правильності проведення робіт виконується пробний друк.