malware adware removal

Зламався принтер. Можна обійтись своїми силами або замовити ремонт?

11.12.2017

Замовити ремонт принтера  - поширений запит, в сфері обслуговування оргтехніки. Дбайливе поводження і регулярна профілактика, на жаль, не є гарантованим захистом від поломок. Розглянемо ознаки, що говорять про поломку апарату і про те, що потрібно викликати майстра по ремонту принтера або БФП.

  1. Принтер не вмикається і не друкує. Індикатори не світяться, немає характерних звуків підготовки пристрою до роботи. Перше, що радять зробити - це перевірити напругу в мережі, підключення кабелю живлення і активування кнопки живлення, якщо така передбачена. Запропоновані варіанти виключені? Варто задуматися про вихід з ладу блоку живлення або схеми живлення. Це краще довірити професіоналам і замовити ремонт принтера.
  2. Причиною «страйку» друкуючих пристроїв часто виявляється відсутність або неправильне налаштування драйверів. Свідчити про проблеми драйвера можуть  дивовижні символи, які роздруковуються замість тексту. При відсутності потрібного пристрою в меню: Пуск - Пристрої та принтери, де потрібно інсталювати драйвер для друкувального пристрою. Зробити це можна шляхом скачування його з сайту виробника або встановлення з диску.
  3. Пристрій працює вибірково і нерівномірно. Документи, надіслані на друк, роздруковуються через раз. Корінь такої ситуації може критися в USB-кабелі або в програмному забезпеченні вашого комп'ютера. Заміна USB-шнура або усунення ПО, що викликає перебої роботи, повинні вирішити питання. Для перевірки зв'язку з комп'ютером у властивостях апарату вибираємо "Пробна сторінка".
  4. Навіть сучасним пристроям не уникнути звичайного зависання. Рішення - перезавантаження. Після виключення і включення апарат повинен повернутися до нормальної роботи.
  5. Принтер «зажовує» папір. Причини бувають абсолютно різні. Починаючи від неякісної паперу, зносу роликів подачі захвату паперу, застрявання сторонніх предметів.

Найпростіше вирішується питання неякісного паперу. Його слід замінити, і якщо проблема вирішена - надалі не економте на папері.

Застрявання сторонніх предметів - це область, в якій фахівці могли б влаштувати змагання на найдивовижнішу знахідку. Монети, скріпки, шпильки, шматки паперу, комахи, частинки їжі, батарейки та інші сторонні об'єкти можуть завдати сильної шкоди. Не всі ці предмети у вас вийде витягти самостійно. Як і для заміни роликів захвату подачі паперу, для вилучення сторонніх предметів, рекомендується звертатися до в спеціалізовані служби.

6. У багатьох випадках причиною некоректної роботи є картридж. Виключити такий варіант досить просто. Замінивши картридж, ви побачите зникла проблема чи ні. Якщо нічого не змінилося, а дефекти друку не зникли, можна говорити про поломку. Якщо ж з іншим картриджем робота нормалізувалась, потрібно лагодити саме картридж.

7. Судити про те, що вам потрібен ремонт принтера можна і за іншими ознаками: задимлення, нехарактерні нормальній роботі шуми і скрипи і т.д. Як і в ситуаціях, поданих раніше, ідеальним рішенням буде діагностика принтера кваліфікованим майстром.

Ми будемо раді якщо завдяки нашим порадам ви змогли уникнути проблем з роботою принтера. Важливо пам'ятати, що при найменших сумнівах рекомендуємо замовити діагностику і ремонт принтера фахівцем.

 

 У майстра на озброєнні є досвід, розуміння принципів роботи техніки, необхідні інструменти і запчастини. Для того, що замовити ремонт принтера по м. Києву, будьте готові назвати модель пристрою (НР LaserJe 1010, Canon LBP 6000 і т.п.). Також, від вас буде потрібно якомога точніше описати і сформулювати ситуацію, наприклад, так:

  • Принтер не вмикаається;
  • БФП не виконує сканування і або не робить ксерокопії;
  • Принтер або БФП зажував папір;
  • Принтер перегрівається, димить і т.д.

Чим точніше і конкретніше буде подана інформація, тим якісніше і швидше наш фахівець зможе виконати ремонт. Більшість поломок наші співробітники усувають на виїзді. Заповнюйте спеціальну форму, щоб отримати консультацію і замовити ремонт принтера в Києві.