Що таке картридж? Чим відрізняється від звичайного картриджа?
Чому не можна трусити картридж?
18.01.2017
Мабуть, важко знайти людину, яка б в спробі «видавити» з лазерного картриджа ще кілька сторінок НЕ струшує його чи не стукає їм по столу. Однак якщо зробити це в присутності майстра з оргтехніки або майстра з заправки картриджів, можна побачити, як він почне хапатися за серце і переконувати не робити цього. Зазвичай майстрів уважно вислуховують, але коли приходить час здавати курсову або звіт, а картридж, як завжди, невчасно закінчився, ми беремося за старе.
Так чому ж не можна трусити картридж? Якщо ви вже ознайомилися з однією з наших попередніх статей, де ми детально розглядали будову тонер-картриджа, то вже знаєте, що в ньому є бункер для відпрацьованого тонера. Там збирається різне сміття, пил від паперу і сам відпрацьований тонер. Будова картриджа не дозволяє вмісту відсіку відпрацювання проникати в інші частини лазерного картриджа і в сам принтер. Посилена тряска або удари розносять це сміття по всьому картриджу, що негативно позначається як на якості друку, так і на стані деталей всередині, які раніше терміну потрібно буде замінити. Крім того, порушується цілісність корпусу, а це вже прямий шлях до поломки та покупки нового картриджа, а в деяких випадках і до ремонту самого принтера. Слід також зазначити, що при посиленому струшуванні тонер-порошок може потрапити на ваші меблі та в повітря. Чи варті всі перераховані проблеми двох роздрукованих сторінок?
При розумному підході до експлуатації друкуючих пристроїв, можна уникнути ряду поширених проблем:
Маючи запасний заправлений картридж вдома або в офісі, ви завжди зможете вчасно надрукувати необхідний документ, не приносячи шкоди своєму принтеру.
Не чекайте, коли картридж зовсім перестане друкувати. Якщо з'явилися дефекти друку, відразу замовляйте заправку картриджа Київ, адже проведена вчасно профілактика знижує витрати на ремонт і заміну комплектуючих.