Шановні клієнти! Ми працюємо в черговому режимі. 

Слава Україні!

Чому не можна трусити картридж?

18.01.2017
Мабуть, важко знайти людину, яка б в спробі «видавити» з лазерного картриджа ще кілька сторінок НЕ струшує його чи не стукає їм по столу. Однак якщо зробити це в присутності майстра з оргтехніки або майстра з заправки картриджів, можна побачити, як він почне хапатися за серце і переконувати не робити цього. Зазвичай майстрів уважно вислуховують, але коли приходить час здавати курсову або звіт, а картридж, як завжди, невчасно закінчився, ми беремося за старе.
 
Чому не можна трусити картридж?Так чому ж не можна трусити картридж? Якщо ви вже ознайомилися з однією з наших попередніх статей, де ми детально розглядали будову тонер-картриджа, то вже знаєте, що в ньому є бункер для відпрацьованого тонера. Там збирається різне сміття, пил від паперу і сам відпрацьований тонер. Будова картриджа не дозволяє вмісту відсіку відпрацювання проникати в інші частини лазерного картриджа і в сам принтер. Посилена тряска або удари розносять це сміття по всьому картриджу, що негативно позначається як на якості друку, так і на стані деталей всередині, які раніше терміну потрібно буде замінити. Крім того, порушується цілісність корпусу, а це вже прямий шлях до поломки та покупки нового картриджа, а в деяких випадках і до ремонту самого принтера. Слід також зазначити, що при посиленому струшуванні тонер-порошок може потрапити на ваші меблі та в повітря. Чи варті всі перераховані проблеми двох роздрукованих сторінок?
 
При розумному підході до експлуатації друкуючих пристроїв, можна уникнути ряду поширених проблем:
  • Маючи запасний заправлений картридж вдома або в офісі, ви завжди зможете вчасно надрукувати необхідний документ, не приносячи шкоди своєму принтеру.
  • Не чекайте, коли картридж зовсім перестане друкувати. Якщо з'явилися дефекти друку, відразу замовляйте заправку картриджа Київ, адже проведена вчасно профілактика знижує витрати на ремонт і заміну комплектуючих.