Зверніть увагу!
Майстерня на Братиславській 52 через карантин тимчасово не працює.
По всім питанням звертайтеся за телефонами +38 (093) 331-67-01  | +38 (050) 331-67-01 | +38 (098) 331-67-01 |

Заправляємо навіть китайські сумісні картриджі

26.01.2017

Наша компанія більш ніж 10 років є одним з лідерів у сфері заправки картриджів Київ з виїздом і з розумінням ставиться до прохань і потреб клієнтів.

Деякі наші конкуренти з великою зневагою ставляться до сумісних тонер-картриджів (аналогів), аж до повної відмови від їх обслуговування. Тому, поспішаємо вас заспокоїти, наші майстри заправляють навіть китайські сумісні картриджі. Ми розуміємо, що в умовах нової хвилі економічної кризи, на жаль, далеко не всі можуть собі дозволити покупку нового оригінального картриджа, при тому, що вартість сумісного або відновленого оригінального в рази нижче.

Наприклад, візьмемо один з найбільш ходових лазерних картриджів НР CE285A. Якщо середня ціна оригінального картриджа по Києву від 2000 грн, то сумісний картридж обійдеться вам втричі дешевше. Копія, безсумнівно, поступається оригіналу в якості корпусу і комплектуючих, і, крім того, прослужить він не так довго. Однак якщо їх заправкою або відновленням займається професіонал, який використовує якісні витратні матеріали, то ваш бюджет залишиться у виграші.

Слід зазначити, що китайські картриджі можуть істотно відрізнятися за якістю корпусу і комплектуючих в залежності від заводу виробника. При виборі варто орієнтуватися на відгуки та рекомендації майстрів. Який би вибір ви не зробили, ми допоможемо вам зберегти баланс між якісним друком і витратами на нього.

Заправляємо навіть китайські сумісні картриджі