Шановні клієнти! Ми працюємо в черговому режимі. 

Слава Україні!

Чому принтер блимає?

09.06.2022

Сигнали є своєрідною мовою, якою користувачі «спілкуються» зі своєю технікою. Кожне друкарське обладнання має вбудовану систему самодіагностики. У разі виникнення проблем або збоїв на інтерфейс виводиться сигнал про помилку, через що принтер блимає та не виконує друк. Все ж таки від правильного розуміння цієї «сигнальної мови» залежить грамотне обслуговування оргтехніки, а також економія грошей.

У пошуках причин, чому принтер блимає

Правильно визначити справжню причину несправності допоможе знати деякі особливості функціонування БФП. У більшості випадків індикатор блимає, щоб поінформувати користувача про готовність пристрою до роботи. У той же час мерехтіння обов'язково відбуватиметься, якщо лазерний принтер:

  • підключається до мережі;
  • готується до друку документа;
  • безпосередньо перебуває у процесі друку.

Чому принтер блимаєНерідко пристрій не може зловити сигнал точки доступу або роутера, тому також попереджає про відсутність мережі блимаючим індикатором. У зв'язку з цим перевіряється наявність мережі Інтернет та швидкість подачі потоку. Іншими причинами, чому принтер блимає індикацією, є:

  1. Тонер, що закінчується.
  2. Відсутність паперу в лотку.
  3. Неправильно встановлений витратник.
  4. Несумісний тонер-картридж.
  5. Зам'яття паперу (аркуш може завантажитися неправильно).

Залежно від моделі друкувальної техніки буде загорятися індикатор того кольору, який закінчується. Коли йдеться про струмені зразки, то за відсутності чорнила, блимає крапелька на принтері hp. Про проблеми з картриджами або застряганням паперу зазвичай попереджає миготлива кнопка Увага або датчик Готовність. У таких випадках спочатку відкривається кришка принтера. Акуратно виймається тонерний картридж, обома руками захоплюється аркуш паперу та виймається. Якщо після виправлення вищезгаданих моментів, проблема залишається, БФП, а іноді і сам комп'ютер перезапускаються. Вмикаються пристрої через 1-2 хвилини.

ПОРАДА! Лазерні принтери різних виробників завжди відрізняються типом помилок. Так, якщо в оргтехніці hp блимає кнопка включення, то значить у роботі пристрою виникла серйозна помилка, і він потребує ремонту або обслуговування.

За 5 хвилин до проблеми

Несумісність картриджа з моделлю БФП - найпоширеніша проблема, яка зустрічається серед користувачів. Тому розхідники завжди купуються лише у перевірених постачальників. Перед цим обов'язково звіряється сумісність технічних характеристик друкувальної техніки та моделі тонер-картриджу. Перед встановленням обов'язково знімається захисна транспортувальна плівка.

ВАЖЛИВО! Коли блимає жовтим Canon, то користувачеві потрібно готуватися до заправки картриджів тонером/чорнилом. Однак у ремонт пристрій відправляється при виведенні на екран певного коду помилки. 

Додаток на оргтехніці блимає при істотних проблемах з електропостачанням. Блок електроживлення, що вийшов з ладу, призводить до загоряння та відключення всіх індикаторів. Мерехтіння також спостерігається і при невідповідній або постійно мінливій напрузі в мережі. Іноді забруднення контактів призводить до збою в роботі друкувального обладнання.

Причин, чому принтер блимає, може бути дуже багато. Деякі з них вирішуються самостійно, інші - вимагають втручання фахівців. Співробітники нашого сервісного центру «Київ ІТ Сервіс» мають 20-річний досвід у цій сфері. Тому ваша техніка в їхніх руках почуватиметься чудово.