Шановні клієнти! Ми працюємо в черговому режимі. 

Слава Україні!

Налаштування якості друку в принтерах

20.09.2017

Налаштування якості друку в принтерахСвіт, що оточує нас, змінюється. Перед нами постійно виникають нові завдання і цілі. Безвідмовно працюючий принтер, БПФ,  як і будь-яка інша техніка, гарно налаштована при підключенні і яка не викликає проблем - справедливе бажання сучасної людини. На жаль, прогрес ще не може забезпечити нам такого комфорту. Якість друку лазерного принтера - один з найважливіших показників для споживача. Складнощі, що виникають при використанні лазерної друкарської техніки умовно розділимо на:

 1. поломка і, як наслідок, ремонт принтера або картриджа;
 2. необхідність провести заправку картриджа або придбати новий;
 3. проблеми в налаштуванні якості друку принтера або пристрою в цілому.

Якщо перші дві проблеми ми звикли довіряти фахівцям, то таке завдання, як налаштувати якість друку принтера, часто, залишаємо за собою. Виробники лазерної друкарської техніки йдуть нам назустріч і дійсно намагаються спростити користувачеві життя. У будь-якій інструкції до МФУ або принтера обов'язково буде розділ, де покроково пояснюється, як його налаштувати. До ключових налаштувань як монохромного, так і кольорового лазерного принтера відносять можливість:

 • вибору всіх або певних сторінок для друку;
 • друку потрібної кількості сторінок на одному аркуші;
 • визначити порядок роздруковування сторінок: від першої до останньої або навпаки;
 • змінити якість друку на відповідний тип використовуваного паперу;
 • при використанні кольорового пристрою, налаштувати чорно-білий або кольоровий друк і т.д.

Зазвичай налаштування принтера - це нескладні комбінації клавіш. Найперше - це встановлення драйвера на ваш ПК, без якого комп'ютер не зможе забезпечити роботу БФП або принтера і використовувати всі його можливості. Переважна більшість користувачів використовують ОС Windows, розглянемо універсальний спосіб налаштування принтера:

 1. Заходимо в «Панель управління» через кнопку «Пуск».
 2. У вікні вибираємо «Обладнання і звук» і заходимо в «Пристрої та принтери». Тут можна переглянути всі пристрої, які підключені до вашого комп'ютера. Відповідно виділяємо і вибираємо той, який будемо налаштовувати.
 3. Заходимо в «Налаштування параметрів друку», бачимо перелік параметрів і опцій, які вибираємо на свій розсуд і відповідно до своїх вимогами. Виконати рекомендації виробника, як налаштувати якість друку принтера, скориставшись інструкцією до вказівок виробника.

Для різних типів документів може вимагатися різна якість друку лазерного принтера. І це можливо. Для чорнових документів використовуються одні налаштування пристрою. Поліпшити якість друку можна обравши спеціальний режим. Цікавим і важливим буде той факт, що витрата тонера, а значить і ресурс лазерного картриджа обернено пропорційний якості друку принтера.

Сподіваємося, що наведена нами інформація виявилася вам корисною і якість друку вашого лазерного принтера завжди буде на висоті.