Шановні клієнти! Ми працюємо в черговому режимі. 

Слава Україні!

Якісний друк лазерного принтера. Що потрібно знати?

06.11.2017

Якісний друк лазерного принтера. Що потрібно знати?Не знаючи специфіки роботи лазерних друкуючих пристроїв, важко розібратися і з циклічністю зарядок і відновлень. Здається, що все просто - закінчився порошок, значить потрібна заправка картриджа. Однак неминуче ми стикаємося з підводними каменями, якщо хочемо зберегти якісний друк:

  1. Картридж є механізмом, що складається з корпусу і ряду комплектуючих, які підлягають зносу. Деталі, що зношуються  вимагають зміни для підтримки якісного друку.
  2. На картриджі деяких виробників є захист від заправки - чіп. Ця проблема вирішується заміною мікросхеми або перепрошивкою самого апарату. Детальніше читайте тут.
  3. Порушення правил зберігання та експлуатації, які неминуче позначаються на якості та довговічності роботи принтера або БФП.

У моделях Canon і HP елементом, що підлягає заміні в першу чергу, є фотобарабан. Причина полягає в тому, що в новому картриджі він не розрахований на службу більше одного циклу. При першій заправці сумісним тонером може погіршитися контрастність. Можна спостерігати блідість. Досвідчені фахівці знайшли рішення цієї проблеми та рекомендують відразу замінити фотобарабан. Решта деталей замінюються по міру зносу. Сумісні тонера і замінні комплектуючі дають в результаті відмінну якість друку принтера. До речі, це правило справедливо стосовно всіх лазерних моделей. Для збереження якісного друку рекомендується використовувати порошок і запчастини одного виробника.

Заправка лазерних картриджів Xerox і Samsung має свою специфіку. Крім необхідності перепрошивки або заміни мікрочіпа, вони славляться більш зносостійкими рідними елементами. Отже, відновлення картриджа, найімовірніше, буде потрібно пізніше. Важливо пам'ятати: картриджі цих фірм вимагають більш ретельного очищення і профілактики.

Зношення витратних матеріалів залежить від цілого комплексу причин. До них можна віднести:

  • Інтенсивність використання (впливає на зношення як окремих частин, так і картриджа в цілому).
  • Від типу документів (на пряму залежить швидкість зношення). Діаграми, картинки, фотографії швидше зношують механізм, ніж текстові документи.
  • Стан пристрою в цілому. Необхідно  систематично проводити профілактику і ремонт в разі потреби.
  • Якість паперу. Дешевий папір, обсипається і потрапляє всередину, це може привести до поломки.
  • Зовнішні умови (вологість, температура, пил і т.д.).

Фахівці Київ ІТ Сервіс завжди враховують всі фактори, які впливають на якість роботи ваших друкуючих пристроїв. Ми допоможемо знайти оптимальний варіант продовження терміну служби апаратури саме для вас. Телефонуйте і переконайтеся в цьому.