Шановні клієнти! Ми працюємо в черговому режимі. 

Слава Україні!

Навіщо потрібна профілактика принтера?

21.02.2016

Лазерні принтери, як і автомобілі, потребують періодичного обслуговування і профілактики, тільки на відміну від автомобілів, користувачі лазерних друкуючих пристроїв зазвичай цим нехтують і експлуатують свої пристрої до тих пір, поки щось не виходить з ладу.

Навіщо?

Наскільки б Ви обережно не ставилися до друкуючої техніки, під час експлуатації в пристрої рано чи пізно починає накопичуватися різне сміття. Наприклад: звичайний побутовий пил, просипаний тонер, паперовий ворс, волосся, шерсть домашніх тварин, скріпки, дрібні комахи, хлібні крихти тощо. Чого тільки не доводилося бачити!
Ці, здавалося б, дрібниці, на які ми далеко не завжди звертаємо увагу, мають властивість накопичуватися. І якщо вчасно не проводити профілактику вони сприятимуть прискореному зносу механічних деталей і вузлів, а також неякісному друку.

Перелік робіт, які включає профілактика:

  • очистка,
  • змащування деталей,
  • видалення всіх сторонніх предметів і частинок, які накопичилися всередині,
  • визначення пошкоджень і ступеня зносу елементів принтера (при необхідності заміна),
  • заправка або відновлення картриджа, якщо потрібно,
  • діагностика якості друку.

Як часто необхідно виконувати профілактику?

В середньому, ми рекомендуємо проводити профілактику кожні 3 місяці. Але насправді, важко дати однозначну відповідь, тому що частота може залежати від багатьох факторів і в більшості випадках вона індивідуальна. Наприклад:
  • якщо принтер новий і Ви єдиний обережний користувач, який використовує тільки нові оригінальні картриджі та виконує всі вимоги та рекомендації з інструкції по використанню і призводите мінімальні навантаження на апарат, в такому випадку досить робити профілактику не рідше одного разу на рік, як і рекомендують більшість виробників техніки;
  • якщо апарат використовується в офісі, у якого кілька або багато користувачів (залежить від культури), середнє навантаження на апарат, використовуються заправлені, сумісні або оригінальні картриджі, в такому випадку рекомендується робити профілактику не рідше ніж раз у квартал;
  • якщо апарат використовується в офісі, у якого багато користувачів (які недбало ставляться до техніки), максимальні навантаження на апарат, використовуються заправлені картриджі, на заправці яких примудряються заощадити (нехтуючи рекомендаціями майстра заправника), користувачі які сильно трясуть коли вони закінчуються, в такому випадку рекомендується робити профілактику не рідше ніж раз на місяць
Не залежно від того як і де використовується друкуюча техніка, наші фахівці докладуть усіх зусиль для того, щоб вона прослужила Вам якомога довше. Звертайтеся і переконайтеся в цьому особисто.