Шановні клієнти! Ми працюємо в черговому режимі. 

Слава Україні!

Причини і способи вирішення проблеми перегрівання принтера

10.07.2018

Нагрівання електричних приладів під час роботи - природній процес, чи то пральна машина, тостер чи ноутбук. Уважний користувач помітить, коли нагрівання приладу перевищує нормальні природні показники. Потрібно пам'ятати, що крім регулярної заправки картриджів  потрібно серйозно ставитись до стану офісної техніки в цілому.

Розглядаючи цю проблему в області лазерного друку, зазначимо, що ігнорувати перегрів лазерного принтера не можна. Є певна грань перегріву, коли апарат тимчасово відключиться або остаточно вийде з ладу.

 

Причини перегріву лазерних принтерів

Найпоширеніша причина перегріву - тривале інтенсивне навантаження. Зрозуміло, що в ідеалі техніка сильно перегріватися не повинна. У сучасній оргтехніці обов'язково передбачена система охолодження і запобігання для таких випадків. Коли температура досягає певного показника, пристрій відключиться до нормалізації цього показника.

Також, перегрів може відбуватися через неправильне розташування або установку його на непередбачені для цього поверхні (м'які меблі, тканина, папір і т.д.). Такі порушення призводять до того, що вентиляційні отвори апарату, які слугують як раз для охолодження, перекриваються і функція охолодження порушується.

Крім того, вентиляційні системи охолодження можуть вийти з ладу. Ця поломка усувається їх заміною.

Читайте про інші поширені питання в області лазерного друку в нашому блозі

 

Поломка датчиків, які контролюють температуру

Така поломка може проявлятися двома способами:

  1.  Датчики показують перегрів принтера або БФП коли його немає і температура пристрою в нормі.
  2. При критичному перегріванні датчики не реагують і не сигналізують про проблему. Така поломка вважається найнебезпечнішою, адже користувач може пропустити перегрів і ситуація може вийти з-під контролю.
  3.  

Важливо! Ознайомтеся з інструкцією до вашої оргтехніки. Враховуйте норми друку пристрою і не перевантажуйте його.

 Слідкуйте за тим, щоб ваш друкувальний пристрій був встановлений з урахуванням рекомендацій правил експлуатації. Не намагайтеся перекрити його іншими предметами: папером і технікою. Враховуйте рекомендовані відступи від стін і поверхонь в інструкції.

Вчасно звертайтеся в спеціалізовані сервісні центри для профілактики і ремонту.  Ігнорування проблеми перегрівання принтера може нести небезпеку і привести до поломки.