Принтер погано захоплює папір

26.09.2019

Лідерство по зверненням клієнтів, у зв'язку з різними поламками, займає проблема захоплення паперу принтером. Зупинимося на цьому детальніше. Часто питання можна вирішити за місцем самостійно, а іноді без майстра не обійтися. Розглянемо ситуації, що зустрічаються у наших клієнтів. Це допоможе швидко зорієнтуватися і зрозуміти, коли все ж слід звернутися в сервісний центр.

Можливі причини поганого захоплення паперу і способи їх рішення:

  • Неправильно закладений папір в лоток: надто багато паперу, надмірно стиснуті стопори для паперу. Папір за своїми характеристиками не відповідає технічним критеріям апарату або просто низької якості. Перевірте стопори паперу в лотку, заберіть надлишки паперу. Переконайтеся, що в лотку немає листів, які зціплені між собою.

Уточніть, який тип паперу підходить вашому принтеру і забезпечте друк саме на такому папері. Звертайте увагу, в першу чергу, на характеристики і якість паперу, а не на його вартість.

 

  •  У принтері щось застрягло (папір, скріпка, сміття і так далі). Не кладіть в принтер папір із скріпками, документи у файлах і т. д. Регулярно звертайтеся в СЦ для профілактичного обслуговування. 

Якщо ви знаєте, що в принтер потрапило, щось чужорідне, не друкуйте на ньому до усунення проблеми!

 

  • Проблеми з вузлом подачі (несправність вузла, поломка або забруднення ролика подання). Якщо видимих причин поганого захоплення паперу ви не бачите, не слід займатися самостійним ремонтом. Це може посилити проблему.

У разі поламки вузла або ролика подання паперу, фахівець зробить заміну. Іноді замість заміни досить зробити чистку. Майстер може визначити це тільки при діагностиці апарату.

 

  • Системні проблеми пристрою (проблеми з драйверами) або в налаштуваннях обраний режим "ручної подачі паперу". Оберіть потрібний принтер в категорії "Друкувальні пристрої" (через "Пуск" Зайдіть в "Панель управління", потім "Устаткування і звук"). Правою кнопкою миші кликніть розділ "Оновлення драйвера". В деяких випадках принтер доведеться переустановити на комп'ютері. При віникнені ускладнень звертайтеся до свого системного адміністратора.

Якщо в налаштуваннях принтера встановлено "ручне подання" паперу, виберіть звичайний режим роботи і спробуйте знову пустити документ на друк.

 

Будемо раді, якщо наші поради допомогли усунути проблему поганого захоплення паперу. У разі, коли проблема не зникла, слід звернутися в сервісний центр для проведення діагностики з подальшим ремонтом нашими майстрами.