Шановні клієнти! Ми працюємо в черговому режимі. 

Слава Україні!

Профілактика принтера. Чи впливає на термін служби і якість роботи апарату?

23.04.2019

Профілактика принтера Киев ИТ СервисПрофілактика принтера - це сукупність дій з сервісу і підтримки друкувального пристрою в робочому стані і зведення ймовірності поламок до мінімуму. Сервіс охоплює:

  • Вивчення зовнішнього стану пристрою (наявність відколів, тріщин і т.д.)
  • Очищення всіх частин апарату від тонера, пилу, частинок паперу та іншого сміття
  • Огляд і очистку картриджа, оптичного і термоузлів принтера або МФП
  • Вивчення ступеня зносу окремих деталей і вузлів
  • Змащення токопровідною сумішшю і маслом необхідних частин і деталей, які рухаються при друку
  • Вивчення якості друку на предмет відсутності дефектів

Обсяг робіт майстра на пряму залежить від віку та інтенсивності служби апарату. Чим він старше та інтенсивніше працює, тим більше трудовитрат потребує. У виняткових випадках потрібно повне розбирання, тому бажано доставляти принтер в майстерню. Якщо пристрій з невеликим пробігом, профілактику можна виконувати на місці. Систематичність технічного обслуговування принтерів і БФП визначається індивідуально, в середньому один два на рік.

 

Профілактика принтера Киев ИТ СервисВажливість своєчасного сервісу для роботи апарату і вашого гаманця можна розглянути на прикладі одного з наших клієнта з БФП НР LaserJet Pro M426. Чоловік звернувся з проблемою, заминання листів. Він був упевнений, що буде потрібний ремонт, хоча пристрій пропрацював всього 1.5-2 року. При огляді, фахівцем  виявлено, що зминання відбувалося через скупчення сміття. Профілактика за весь час використання не проводилася. Частинки пилу, паперу та ін. не давали листам рівномірно проходити та заминали їх. Знадобилася зовсім невелика кількість часу і після профілактики БФП друкував як новий. Однак, при ігноруванні проблеми ситуація могла б дійсно привести до дорогого ремонту. У разі потрапляння сміття з папером на термоплівку або інші ділянки ситуація могла б закінчитися ремонтом із заміною деталей, що на порядок дорожче звичайної профілактики ...

 

Вочевидь, вибір простий.

 

Фахівці Київ ІТ Сервіс виконають обслуговування лазерних принтерів Samsung, HP, Canon, Xerox, Brother і ін. і допоможуть зберегти їх в робочому стані якомога довше. Замовляйте дзвінок оператора і узгодьте обслуговування своєї техніки.