Профілактика принтера. Чи впливає на термін служби і якість роботи апарату?

23.04.2019

Профілактика принтера Киев ИТ СервисПрофілактика принтера - це сукупність дій з сервісу і підтримки друкувального пристрою в робочому стані і зведення ймовірності поламок до мінімуму. Сервіс включає в себе:

  • Вивчення зовнішнього стану пристрою (наявність відколів, тріщин і т.д.)
  • Очищення всіх частин апарату від тонера, пилу, частинок паперу та іншого сміття
  • Огляд і очистку картриджа, оптичного і термоузлів принтера або МФП
  • Вивчення ступеня зносу окремих деталей і вузлів
  • Змащення токопровідною сумішшю і маслом необхідних частин і деталей, які рухаються при друку
  • Вивчення якості друку на предмет відсутності дефектів

Обсяг робіт майстра на пряму залежить від віку та інтенсивності служби апарату. Чим він старше і інтенсивніше працює, тим більше трудовитрат потребує. У виняткових випадках потрібно повне розбирання, тому бажано доставляти принтер в майстерню. Якщо пристрій з невеликим пробігом, профілактику можна виконувати на місці. Систематичність технічного обслуговування принтерів і БФП визначається індивідуально, в середньому один два на рік.

 

Профілактика принтера Киев ИТ СервисВажливість своєчасного сервісу для роботи апарату і вашого гаманця можна розглянути на прикладі одного з наших клієнта з БФП НР LaserJet Pro M426. Чоловік звернувся з проблемою, заминання листів. Він був упевнений, що буде потрібний ремонт, хоча пристрій пропрацював всього 1.5-2 року. При огляді фахівцем було виявлено, що зминання відбувалося через скупчення сміття. Профілактика за весь час використання не проводилася. Частинки пилу, паперу та ін. не давали листам рівномірно проходити і заминали їх. Знадобилася зовсім невелика кількість часу і після профілактики БФП друкував як новий. Однак, при ігноруванні проблеми ситуація могла б дійсно привести до дорогого ремонту. У разі потрапляння сміття з папером на термоплівку або інші ділянки ситуація могла б закінчитися ремонтом із заміною деталей, що на порядок дорожче звичайної профілактики ...

 

Вочевидь, вибір простий.

 

Фахівці Київ ІТ Сервіс виконають обслуговування лазерних принтерів Samsung, HP, Canon, Xerox, Brother і ін. і допоможуть зберегти їх в робочому стані якомога довше. Замовляйте дзвінок оператора і узгодьте обслуговування своєї техніки.