Зверніть увагу!
Майстерня на Братиславській 52 через карантин тимчасово не працює.
По всім питанням звертайтеся за телефонами +38 (093) 331-67-01  | +38 (050) 331-67-01 | +38 (098) 331-67-01 |

Видалення плям від тонеру

23.11.2016

Видалення плям від тонеруВсі користувачі лазерних принтерів знають, що заміна, транспортування або зарядка лазерних картриджів — то брудна справа, і без забруднених рук не обходиться. Але ж бувають ситуації більш неприємні - коли тонер потрапляє на одяг, меблі або підлогу. Можна тільки уявити собі розпач людини в такий і ситуації та бажання скоріше усунути цю проблему. І ось тут, звичайно, і відбуваються найстрашніші та непоправні помилки:

  • Замочувати гарячою водою - категорично заборонено! Адже при тепловій обробці тонер глибше в'їсться в тканину, і видалити його повністю буде неможливо.
  • Протерти вологою ганчіркою меблі (звичайні або м'які), ковролін, килим буде вкрай необачно. У даній ситуації буде раціональніше скористатися пилососом. Якщо висипалася велика кількість тонеру на підлогу або стіл, перед використанням пилососа важливо обережно змести його віником.

Наші поради засновані на багаторічному досвіді роботи з порошковими картриджами. Все-таки головною рекомендацією буде звернення до фахівців, тому що при істотному  просипані  тонера краще скористатися професійним пилососом зі спеціальними фільтрами. Побутовий пилосос не пристосований до роботи з таким специфічним матеріалом і йому потрібно буде додаткове очищення і профілактика.