Шановні клієнти! Ми працюємо в черговому режимі. 

Слава Україні!

Як навколишнє середовище впливає на якість друку Вашого лазерного принтера

01.12.2016

Будь-який майстер, який проводить заправку картриджів або ремонт лазерних друкуючих пристроїв, підтвердить, що навколишнє середовище відіграє не останню роль в їх роботі. Неодноразово ми стикалися з тим, що клієнти помічали зміни в якості друку своїх принтерів або БФП при перенесенні їх з одного приміщення в інше.

Наприклад, в офісі у наших клієнтів був монохромний принтер відомої марки, який відмінно працював і не спричиняв ніяких проблем. Згодом було прийнято рішення перенести його на склад, а для офісу придбати кольоровий багатофункціональний апарат цієї ж фірми. І буквально через тиждень працівники складу стали звертати увагу на погіршення якості друку. Наші майстри провели діагностику обладнання та з'ясувалося, що причиною цих змін була підвищена вологість в складському приміщенні, яке не провітрювалось. Адже саме підвищена вологість уповільнює процес перенесення і закріплення тонера на папір, а значить, роздруківки були нечіткими та висвітленим.

Як навколишнє середовище впливає на якість друку принтера Слід зазначити, що навколишнє середовище буде впливати на якість друку в тих випадках, коли певні показники істотно відхилені від норми. Виробники тонера і друкарської техніки зацікавлені в якості своєї продукції та проводять постійну роботу над їх вдосконаленням. Тонер роблять максимально універсальним, здатним адаптуватися і працювати без дефектів при будь-яких зовнішніх умовах, якщо вони, звичайно, не виходять за межі норми заявленої виробником. До факторів навколишнього середовища, які здатні вплинути на якість друку слід віднести:

  • вологість повітря;
  • температуру повітря;
  • запиленість повітря.

 

До дефектів друку, викликаними навколишнім середовищем, відносяться: надто блідий друк, рівномірний сірий фон, хвилястість зображення, так звані «ореоли» навколо символів. Щоб з'ясувати норми навколишнього середовища для вашого друкувального обладнання слід уважно вивчити інструкції виробника і стежити за їх дотриманням.