Шановні клієнти! Ми працюємо в черговому режимі. 

Слава Україні!

Як друкувати з телефону на принтер

22.02.2022

Технології настільки швидко йдуть уперед, що роздрукувати фото чи документ можна прямо зі свого смартфона. Все ж таки спочатку варто розібратися, як друкувати з телефону на принтер, щоб отримати найкращий результат. Знаючи деякі особливості підключення, користувачеві буде простіше виконувати свою роботу. До того ж така можливість друку дозволяє суттєво заощадити час.

Підтримка Wi-Fi або Bluetooth

Для проведення роздруківки потрібно, щоб як телефон, так і лазерний принтер підтримували технологію Wi-Fi. Якщо все сходиться, то увімкнення друку на телефоні виконується за таким алгоритмом:

 1. Відкривається вкладка «Налаштування».
 2. Натискається позначення «Підключені пристрої».
 3. Клікається «Налаштування підключення».
 4. Вибирається «Друк» та «Додати службу».
 5. Вказується потрібна модель принтера.

ПОРАДА! Насамперед БФП та телефон окремо підключаються до бездротової мережі. Як тільки з'єднання встановиться, наведений вище план дій.

Як друкувати з телефону на принтерКожна версія мобільної платформи відрізняється, але принцип сполучення не змінюється. У налаштуваннях знаходиться розділ, який відповідає за підключення сторонніх ресурсів через мережу Вай-Фай. Перш, ніж друкувати з телефону через Wi-Fi, обов'язково налаштовуються функції друку. Для цього вибирається потрібна модель принтера та натискається кнопка «Ще» (У вигляді трьох вертикальних точок). Список, що випав, допоможе вибрати потрібні параметри. Для друку фото через Bluetooth застосовується інша схема:

 • кожний пристрій включає функцію Bluetooth;
 • відкривається потрібне фото або документ;
 • викликається опція «Меню», а потім «Друк»;
 • клікається підключений друкований пристрій.

Все ж таки варіант з'єднання застосовується вкрай рідко. Зазвичай для швидкого друку документів використовується USB- або OTG-кабель. Але для успішного проведення операції приєднатися до ПК - недостатньо. У цьому випадку потрібно завантажити з Google Play або AppStore програму, яка стане своєрідним драйвером. Тоді друк із телефону через USB буде виконано швидко та без проблем.

Друк по Wi-Fi Direct

На лазерному принтері та смартфоні включається бездротова локальна мережа. Потім знаходиться мережа, створена БФП. Виконується підключення, вводиться пароль. Відкривається документ (або в софті або браузері), натискається «Ще» та позначення «Поділитися». Вибирається потрібна іконка друкуючого пристрою, а далі все відбувається за стандартом.

Додатки для друку з телефону

Ще одним поширеним способом, як друкувати з пристрою Android, є використання спеціальних програм. Як завжди, обидва пристрої підключаються до мережі Wi-Fi. Потім з доступного користувача магазину програм завантажується один із наступних софтів:

 1. PrinterShare (також відомий під назвою PrinterAnywhere).
 2. Google Could Print.
 3. Dropbox.
 4. PrintHand.

ПОРАДА! Сучасні програми створюються з інтуїтивно зрозумілим меню. Тому достатньо лише зайти до нього та уважно ознайомитися з його вмістом.

Деякі з перелічених програм є хмарними сховищами, тому зазвичай прив'язані до облікових записів. У зв'язку з цим після їх завантаження до даних користувача має відкритися доступ. Далі проводиться синхронізація з Google-акаунтом. Після цього відкривається документ або зображення. На вибраному об'єкті з'являється позначка «Share» або три точки «Ще». Вибирається графа «Друк» або назва програми. Усі необхідні дії система виконає автоматично. Так просто здійснюється друк на принтері за допомогою телефону.