Шановні клієнти! Ми працюємо в черговому режимі. 

Слава Україні!

Як правильно заправити картридж Brother

22.06.2017

Як правильно заправити картридж BrotherBrother - японська компанія, яка з 2008 року займає одну з лідируючих позицій в області виробництва лазерної друкарської техніки та міцно влаштувалася в значній кількості будинків і офісів. Якщо ви входите в їх число, то напевно ставили собі питання, як заправити картридж лазерного принтера Brother? Більшість людей вирішують цю задачу найбільш пересічним чином, написавши в рядку пошуковика: «Як зарядити картридж для принтера Brother?». Вирішення цієї проблеми полягає, скоріше, у виборі сервісного центру або обслуговуючої компанії, яка надає послуги майстра на виїзді. Варто попередити, що відсутність досвіду для самостійної заправки картриджа, спеціального обладнання і знань в даній сфері, може бути небезпечним для збереження робочого стану вашої оргтехніки. Обираючи компанію,  рекомендуємо спиратися на такі критерії:

  1. Тривалість роботи обслуговуючої компанії на ринку і можливість надати максимальний комплекс послуг (ремонт, продаж витратних матеріалів і т.д.).
  2. Зручне місце розташування або наявність послуги майстра на виїзді. Можливість вибрати зручний для вас спосіб оплати.
  3. Позитивні відгуки / рекомендації знайомих.
  4.  Співвідношення вартості та якості виконаних робіт.

 Якісно і без негативних наслідків провести весь комплекс робіт буде під силу виключно досвідченому фахівцеві. Така звичайна, на перший погляд, процедура, як заправка принтера, складається з багатьох пунктів:

  • Діагностики якості друку, визначення причини дефекту друку (якщо такий є);
  • Розбирання, засипання сумісного, відповідного тонер-порошку слідом за видаленням залишків старого, відпрацьованого тонера та очищення деталей;
  • Заміни зношених деталей (за потребою);
  • Змащування деталей і їх вузлів, збирання картриджа;
  • Скидання лічильника - головна відмінність від інших виробників  при заправці картриджа для лазерного принтера Brother;
  • Перевірка результату проведеної роботи.

Як бачите, своїми силами вирішити таку проблему, як зарядити принтер Brother практично неможливо. Київ ІТ Сервіс надасть можливість покластися на досвідчених фахівців, звільнитися від непотрібних клопотів і направити свої зусилля для вирішення дійсно важливих робочих або сімейних завдань. Довіривши нам заправити лазерний картридж Brother (посилання на оформлення замовлення),  ви дізнаєтеся, що буває оперативно і якісно виконана робота з виїздом майстра по Києву та області, оптимальною вартістю, а також будь-яким зручним для вас способом оплати у найкоротші терміни. Залишилися питання? Замов дзвінок консультанта.