Шановні клієнти! Ми працюємо в черговому режимі. 

Слава Україні!

Як правильно заправити картридж Samsung

23.05.2017

Як правильно заправити картридж SamsungРаніше в нашому блозі розглядалися особливості заправки принтерів Hewlett Packard і Canon. Варто зазначити, що у витратних матеріалах цих виробників немає кардинальних відмінностей, а в більшості випадків вони споріднені. Samsung має суттєві відмінності від Canon і HP, хоч принцип роботи лазерного друку залишається тим самим. Найчастіше визначити, що тонер закінчується, можна за наявністю білої вертикальної смуги на аркуші при друці. Рішення проблеми - заміна або зарядка картриджа. Ідеальним варіантом буде зміна використаного картриджа новим оригінальним. Однак їх вартість настільки велика, що саме цей спосіб користується найменшою популярністю. Користувачі воліють купувати нові витратні матеріали для лазерної друкарської техніки тільки на заміну тим, які вийшли з ладу або на підміну тим, що закінчилися. Сумісні (аналоги) і регенеровані витратні матеріали в рази нижче за вартістю, але переважна більшість користувачів вважають кращим такий варіант, як заправити картридж для принтера Samsung. За багато років цей спосіб виправдав себе з точки зору співвідношення вартості і якості. За порівняно невеликі кошти досвідчений фахівець зарядить або відновить ваш картридж, і якість друку при цьому не постраждає.

Як заправити лазерний картридж Samsung без шкоди для бюджету і якості друку? Перш за все потрібно визначитися з компанією, яка буде вас обслуговувати. Як і в інших галузях, користувачі зазвичай орієнтуються на такі параметри:

  • Наявність повного комплексу послуг з обслуговування оргтехніки (зарядка і відновлення, перепрошивка і ремонт друкуючих пристроїв, можливість придбати нові витратні матеріали);
  • Відгуки про роботу сервісного центру і його майстрів;
  • Наявність послуги з виїзду майстра або кур'єра, зручність розташування, робота в будні та вихідні дні;
  • Вартість послуг, наявність системи знижок і різних способів оплати.

Все інше - робота майстрів, яким ви довірите таке, на перший погляд, нескладне завдання як заправити лазерний картридж Samsung. Поетапно це відбувається так:

  1. Оцінка якості друку до заправки та відновлення.
  2. Розбирання картриджа на складові для очищення та оцінки стану комплектуючих.
  3. Змащування окремих деталей і вузлів, засипання нового тонера.
  4. Заміна поламаних деталей (за потребою).
  5. Зміна чіпа, якщо принтер НЕ перепрошитий, тому що більшість принтерів і МФУ фірми Samsung, обладнані мікросхемою, яка не просто зберігає інформацію і характеристики роботи обладнання, а блокує друк картриджа з використаним чіпом. Альтернатива заміні чіпа - перепрошивка апарату.
  6. Перевірка роботи після складання механізму.

Як ви могли переконатися, якісна зарядка - це наявність досвіду, знань, навичок, інструментів і різних матеріалів. Без сукупності цих елементів виконати таку роботу, як заправити лазерний принтер Samsung і при цьому зберегти якісний друк буде вкрай складно. Київ ІТ Сервіс пропонує вам позбавити себе від турбот з зарядки та обслуговування вашої оргтехніки, довірившись нашим фахівцям. Економте свій час, замовляєте виїзд майстра додому або в офіс.