💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Заправка картриджів Samsung SCX-4521D3

Використовується для моделей принтерів

SCX - 4321 | 4521

Заправка у майстерні ціна, від
269 грн
Заправка на виїзді ціна, від
319 грн
Можливі види послуг:
заправка відновлення ремонт діагностика профілактика
Діагностика:
проводиться обов'язково до і після заправки. При заправці, відбудову, ремонт або профілактиці картриджа це безкоштовно. Якщо необхідна тільки діагностика - уточнюйте вартість у диспетчера або свого майстра
Профілактика:
проводиться обов'язково при відновленні і ремонті картриджа безкоштовно. Якщо необхідна тільки профілактика або заправка і профілактика, в цьому випадку можлива додаткова оплата 50 - 100 грн. Точна вартість визначається після діагностики
Ресурс після заправки 5%:
3000 ст.
Маса тонера, який засипається , гр.:
80-100
Колір заправки:
Чип:
запобіжник
 

Колір чорний
Технологія друку лазерна
Ресурс, сторінок А4 с 5% заповненням 3000
Аналогічні моделі картриджів ML-2010D3, ML-1610D2, SCX-4521D3
Схожі моделі Xerox 013R00621, Toshiba T-2025
Вага тонера, г 80-100
Чіп запобіжник

Приклад для ознайомлення: як проходить заправка картриджа Samsung SCX-4521D3

DISCLAIMER
Просимо не брати до уваги цю інструкцію офіційним керівництвом по заправці.
Інструкція носить ознайомчий характер, в ній ми ділимося своїм досвідом.

Слід пам'ятати!
Виробник не рекомендує повторно використовувати заправлені
і відновлені картриджі. І має право відмовити вам у гарантійному ремонті.

Заправка картриджа Samsung SCX-4521D3, і не тільки

У пристрої встановлений запобіжник, який блокує роботу лазерного принтера. Тому, коли проводиться заправка картриджа Samsung SCX-4521D3, він замінюється або вдосконалюється. У деяких випадках повідомлення «Немає тонера» просто скидається через меню налаштувань. На правій торцевій панелі відкручуються 2 гвинта, панель акуратно піддягається і знімається. У верхній частині також видаляються гвинти, після чого видаляється бункер відпрацювання. Від корпусу від'єднується лезо для чищення, зафіксоване гвинтами. Відсік ретельно пилососиться від залишків відпрацьованого тонера. Потім пластина ставиться в вихідну позицію.
 

Подальше розбирання і заправка картриджа Samsung SCX-4521D3

З лівого боку пристрою відкручуються гвинти (2 шт.) і знімається захисна шторка. При необхідності шестерні теж видаляються і очищаються від забруднень. Обов'язково запам'ятовується їх розташування, інакше тонер-картридж просто не запуститься. Далі в порядку черги витягуються основні модулі розхідника:

 • світлочутливий барабан;
 • ролик заряду;
 • вал перенесення зображення;
 • лезо підбору.
ПОРАДА! Щоб видалити девелопер-роллер, потрібно вийняти пробку тонерного відсіку і зняти бічне кріплення вала. До того ж при добуванні леза запам'ятовується розташування пружини, один вусик якої знаходиться всередині пристрою, а інший - зовні.
 

Відповідно до інструкції по заправці картриджа Samsung SCX-4521D3 все витягнуті деталі ретельно очищаються. Поверхні роликів обробляються ізопропіловим спиртом і безворсовою серветкою. З дозуючого леза видаляється запечений тонер за допомогою дерев'яної палички або старого чіпа, а також розчинника ULС. Робиться це дуже делікатно, щоб не пошкодити пластину. Далі з бункера висипається залишки старого порошку, контейнер додатково пилососиться. На свої місця встановлюються:

 • лезо підбору і пружина;
 • проявочний вал і його кріплення;
 • фоторецептор;
 • ролик PCR;
 • всі 4 шестерні.

В отвір бункера засипається 80 г відносно сумісного тонера. Після проведення заправки картриджа Samsung SCX-4521D3, виконується складання пристрою. З лівого боку розхідника встановлюється кришка, а зверху - відсік відпрацювання. Ці платформи фіксуються гвинтами. В кінці до корпусу прикріплюється права боковина.

ВАЖЛИВО! При установці торцевих панелей осі валів повинні потрапити в призначені для них пази.
 

Лайфхаки заправки

Всі контактні місця змащуються струмопровідною пастою, щоб при обертанні деталей мінімізувати тертя їх осей. У той же час з посадочних місць обов'язково забирається стара паста. Для надійного запуску тонер-картриджа фотобарабан припудрюється тальком або тонерним порошком, а потім прокручується. За рахунок цього циліндр буде більш плавно ковзати по кромці леза.
ВАЖЛИВО! Залишки старт-пудри прибираються з поверхні розхідника.
Вбудований чіп обов'язково замінюється на запобіжник з маркуванням 63 мА, хоча допускається показник і в 150 мА. В інших випадках настройки мікросхеми скидаються через меню таким шляхом:
 • [menu];
 • [#];
 • 1934;
 • [menu].
За допомогою стрілок вліво / вправо вибирається значення "New cartridge" і підтверджується. Після заправки картриджа, виконується пробний друк. Поява фону або інших дефектів говорить про неправильно проведеної зарядку або у роботі. В результаті пристрій або розбирають заново, або віддають в сервісний центр.