Заправка картриджів у БЦ FIM центр

Заправка картриджів у БЦ FIM центр

Якщо вам потрібна заправка картриджів лазерних принтерів у Бізнес Центрі FIM центр за адресою - Магнітогорська, 1 - звертайтеся до нас. Компанія «Київ ІТ Сервіс» пропонує оперативну і якісну заправку картриджів таких торгових марок, як HP, Canon, Samsung, Xerox та ін. Вам варто зайти на сайт kiev-itservice.com.ua, заповнити просту і зручну форму заявки та найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер, який з’ясує всю необхідну інформацію.
Вартість заправки картриджів у БЦ FIM центр коливається від 149 грн. Наші співробітники ціни на заправку лазерних картриджів у БЦ FIM центр розраховують індивідуально для кожного з клієнтів. Варто зазначити, що ви сплачуєте тільки за надану послугу, оскільки виїзд майстра-заправника - безкоштовний.
Послуги з заправки картриджів у БЦ FIM центр складаються з діагностики, розборки, чищення, заправки та контролю якості друку. Наш центр заправки картриджів надає послуги тільки з кращими і перевіреними витратними матеріалами американських, корейських та китайських виробників.
Для адміністрації Бізнес центру передбачені спеціальні знижки (як отримати знижку уточнюйте у свого майстра).
 
captcha