Заправка картриджів у БЦ Поліграфіст 

Заправка картриджів у БЦ Поліграфіст 

Доступні ціни на заправку лазерних картриджів у Бізнес Центрі Поліграфіст  за адресою - Бульварно-Кудрявська, 33 тільки у нас! Компанія «Київ ІТ Сервіс» займається швидкою і якісною заправкою картриджів торгових марок HP, Canon, Samsung, Xerox, Brother та ін.
Щоб скористатися нашими послугами, досить зайти на сайт kiev-itservice.com.ua і оформити заявку. Найближчим часом ми вийдемо з вами на зв'язок для уточнення необхідної інформації. Середня вартість заправки картриджів у БЦ Поліграфіст  складає від 149 грн. Наші співробітники розраховують ціну індивідуально для кожного клієнта, враховуючи всі чинники, які можуть вплинути на кінцеву суму. Ми піклуємося про вас, щоб ви не переплачували!
Виїзд майстра-заправника є безкоштовною послугою. Клієнт сплачує лише за виконані роботи, які включають в себе не тільки заправку картриджа, але і його діагностику, очистку, а також контроль і перевірку якості друку. У разі виявлення будь-яких неполадок, майстер їх оперативно усуне. Заправка картриджів лазерних принтерів у БЦ Поліграфіст  здійснюється з використанням тільки перевірених витратних матеріалів американських, китайських та корейських виробників.
Спеціально для адміністрації Бізнес центру передбачені знижки (як отримати знижку уточнюйте у свого майстра).
 
captcha