Шановні клієнти! Ми працюємо в черговому режимі. 

Слава Україні!

Заправка картриджів у БЦ Україно-Ізраільська Палата

Заправка картриджів у БЦ Україно-Ізраільська Палата

Швидка і якісна заправка картриджів лазерних принтерів у БЦ Україно-Ізраільська Палата за адресою - М.  Амосова, 12 тепер можлива! Сміливо заходьте на сайт kiev-itservice.com.ua, заповнюйте просту форму заявки і протягом 10-15 хвилин наші менеджери зв'яжуться з вами, щоб з’ясувати всі деталі.
Компанія «Київ ІТ Сервіс» надає послуги з заправки картриджів у БЦ Україно-Ізраільська Палата таких торгових марок, як HP, Canon, Samsung, Xerox, Brother та ін. Ціни на заправку лазерних картриджів у БЦ Україно-Ізраільська Палата - від 249 грн. Завдяки індивідуальному походу до кожного клієнта, наші співробітники розраховують вартість заправки картриджів у БЦ Україно-Ізраільська Палата персонально для кожного, враховуючи різні важливі фактори.
Варто зазначити, що клієнт сплачує лише за надані нами послуги. Виїзд майстра у БЦ є безкоштовним. Заправка картриджів в Києві (БЦ Україно-Ізраільська Палата) складається з діагностики, розбирання й очищення картриджа від старого порошку, заправки картриджа кращими сумісними тонерами американського, корейського та китайського виробництва, контролю та перевірки якості друку.
Для адміністрації бізнес центру передбачені знижки до 10% (як отримати знижку уточнюйте у свого майстра).
 
captcha