Зверніть увагу!
Майстерня на Братиславській 52 тимчасово не працює.
По всім питанням звертайтеся за телефонами +38 (093) 331-67-01  | +38 (050) 331-67-01 | +38 (098) 331-67-01 |

Заправка картриджів у Офісному центрі CREMONA 

Заправка картриджів у Офісному центрі CREMONA 

Компанія «Київ ІТ Сервіс» займається заправкою картриджів HP, Canon, Samsung, Xerox, Brother та ін. Наші доступні ціни на заправку лазерних картриджів у Офісному центрі CREMONA  здивують вас. Ми враховуємо всі фактори, які можуть вплинути на вартість, щоб заощадити ваші гроші. Наші співробітники розраховують ціну заправки індивідуально для кожного клієнта. Вартість заправки картриджів у Офісному центрі CREMONA  складає від 149 грн. Ви не сплачуєте за виїзд майстра до вас в бізнес центр, це є абсолютно безкоштовною послугою.
Послуги з заправки картриджів у Офісному центрі CREMONA  за адресою - Саксаганського, 104 можна замовити на сайті kiev-itservice.com.ua, заповнивши просту форму. Протягом 10-15 хвилин з вами зв'яжуться наші працівники, щоб уточнити деталі.
Наш сервісний центр з заправки картриджів відповідально ставиться до своєї роботи, тому ми надаємо тільки якісні послуги в максимально оперативний термін. Сервіс-інженери використовують перевірені витратні матеріали різних виробників.
Для адміністрації БЦ передбачені знижки до 10% (як отримати знижку уточнюйте у свого майстра).
 
captcha