Шановні клієнти! Ми працюємо в черговому режимі. 

Слава Україні!

Принтер друкує порожні листи

20.01.2022

Чистота - запорука здоров'я, але не в тих випадках, коли принтер друкує порожні листи при заповненому картриджі. Подібний нонсенс не є рідкістю серед користувачів. Ця проблема має дві основні причини виникнення. Перша веде до програмного забезпечення, а друга - до механічних пошкоджень розхідника. Звісно, ​​їх можна спробувати вирішити самостійно. Однак, якщо відчувається певна невпевненість у власних силах, краще звернутися за допомогою до фахівців нашого сервісного центру.

Банальні причини, чому принтер друкує порожні аркуші

чому принтер друкує порожні листи

  1. Відкривається «Панель управління».
  2. Через посилання «Принтери та факси» знаходимо потрібну модель пристрою.
  3. Вибирається меню «Властивості» або «Налаштування друку». У старих версіях Windows через контекстне меню (ПКМ), а нових - кнопка «Управління».
  4. У вікні, що відкрилося, у вкладці «Розширені» або «Додатково» вибираються відповідні показники, наприклад, розмір паперу А4. Зміни зберігаються.
ВАЖЛИВО! Оргтехніка часто друкує порожні листи тоді, коли в лоток подачі завантажено невідповідний формат сторінок.

Після відновлення правильних налаштувань відразу ж роздруковується тестова сторінка. У цьому вікні вибирається вкладка «Загальні», де натискається необхідне позначення. У версії Віндовс 10 ця функція знаходиться в меню «Керування пристроєм». Ще одним ефективним способом вирішити проблему, чому принтер друкує порожні листи, є «чарівна» операція очищення черги друку. Спершу через панель керування знаходиться ярлик принтера. Потім у різних ОС вибирається або «Керування пристроєм», або «Завдання друку», які виводяться в ліву частину екрана при натисканні на модель або через контекстне меню. У цих групах знаходиться кнопка «Відкрити/Подивитися чергу друку». У вікні клацнеться вкладка «Принтер» та пункт «Очистити».

Тонкощі програмування та IT-технологій

Оргтехніка правильно функціонує доти, доки з драйверами все гаразд. Якщо вони «злітають», то в системі з'являється безліч помилок, що заважають працювати. Порожні сторінки - тільки початок, а далі - ще гірше. Принтер взагалі перестає реагувати на команди і починає «жити своїм життям». Упоратися з цією проблемою допоможе встановлення нових драйверів. Програмне забезпечення викачується з офіційного сайту виробника. Запуск «нового серця» виконується за таким алгоритмом:

  1. Спочатку з комп'ютера видаляються старі драйвери, а також принтер. У Windows 10 ці компоненти програми знаходяться в Настройках/Пристрої/Принтери та сканери. Внизу сторінки в пункті «Супутні параметри» вибирається посилання «Властивості сервера друку». У вкладці «Драйвери» відзначається потрібний продукт та видаляється.
  2. Комп'ютер перезавантажується.
  3. Завантажений файл /.exe/ з новим програмним забезпеченням запускається. Кожна наступна дія виконується відповідно до вказівок майстра установки. Також застосовується інший спосіб. На тому ж сервері друку натискається кнопка «Додати» та «Далі».
ПОРАДА! Ще один варіант. Після видалення драйверів принтер підключається до ПК і вмикається. У диспетчері пристроїв натискається опція «Оновлення конфігурації». При виявленні нової системи ярлик пристрою клацнеться правою кнопкою миші. У списку вибирається позначка «Встановити драйвер», наприклад, з Інтернету.

Все ж навіть після цього принтер може видати порожній аркуш. У таких випадках причина криється в самому принтері. Несправності бувають різного характеру:

  • у деяких моделях картриджів Brother подібні дефекти обумовлені неправильним встановленням шестерні;
  • окремі зразки бренду Kyocera друкують порожні сторінки тоді, коли в них зношуються муфти;
  • нерідко між принтером і картриджем втрачається контакт, тому тонер не переноситься на папір.

Коли причинами проблем із печаткою стають перелічені моменти, пристрій вирушає на ремонт до фахівців нашої компанії. За 20 років роботи у цій сфері наші майстри навчилися вирішувати подібні завдання на професійному рівні.