Сумісність лазерних картриджів

08.11.2016

Сумісність лазерних картриджівФахівці із заправки картриджів принтерів, копірів і БФП часто вживають такий термін, як сумісність картриджів і витратних матеріалів. Давайте спробуємо розібратися, що це означає і чим ця інформація буде корисна саме Вам.

Під поняттям «сумісності» ховається спорідненість або так звана взаємозамінність картриджів для принтерів або БФП різних фірм, а також в рамках ряду моделей одного виробника. Таким чином до вашого друкувального пристрою Samsung може ідеально підійти картридж від виробника Xerox, а картридж Canon можна замінити аналогічним НР. Наприклад, картриджі Canon 725 і НР СЕ285А або Samsung ML-1710 і Xerox Phaser 3115 є сумісними.

Варто зазначити, що відшукати ідеально сумісний картридж легше серед його «побратимів» цього ж виробника (картридж Samsung MLT-D108S підходить моделям принтерів Samsung ML-1640, Samsung ML-1641, Samsung ML-2240, Samsung ML-2241)

Сумісність лазерних картриджів

На жаль, якщо картриджі різних виробників заявлені як сумісні, може статися так, що картридж від іншого виробника може не підійти до певної моделі принтера. Виробники неоригінальних (копій) картриджів часто роблять їх більш універсальними, а значить копія може підійти двом моделям від одного виробника, хоча їх оригінальні картриджі не сумісні. Ми рекомендуємо, крім ознайомлення з таблицями сумісності, заручитися думкою фахівця в даному питанні, щоб зробити правильний вибір при купівлі сумісного картриджа.

Якщо після ознайомлення з цією інформацією у вас ще залишилися питання, наші консультанти з радістю допоможуть знайти відповіді на них.