💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Ремонт принтера Brother

З 1908 року японський виробник Бразер випускає продукцію з якісних запчастин, які збираються з прецизійною точністю. Хоча оргтехніка світової торгової марки десятиліттями працює без перебоїв, все ж з плином часу деталі та робочі вузли зношуються. Це, своєю чергою, негативно позначається на друці та продуктивності. Найгірше, коли модулі виходять з ладу і потрібен професійний ремонт принтера Brother. Правильний підхід до справи дасть змогу повернути працездатність вашої офісної техніки в найкоротші терміни і з мінімальними витратами. Але що включає в себе цей підхід? Давайте зараз розглянемо.

Коли необхідний ремонт принтера Brother?

Дефекти друку не завжди свідчать про серйозні проблеми з БФП. Наприклад, коли закінчується ресурс картриджа, потрібно всього лише заправити витратний матеріал. Розбираючи пристрій, наші майстри обов'язково очищають усі робочі модулі, при цьому змащуючи контактні ділянки графітовим складом. У разі сильного зносу фоточутливого шару OPC-Drum або одного з валів, а може лез, всі непридатні до використання деталі замінюються новими. Завдяки цьому ваш лазерний принтер Бразер буде друкувати як новий. Все ж тут ми говоримо про більш серйозні поломки:

  1. Головного редуктора. Блок складається з набору пластикових шестерень. Під час постійного обертання і механічного тертя, що виникає при ньому, зубчики сильно стираються. У підсумку шестерінки не зачіпляються одна за одну, механізм не запускається, через що ролики не крутяться.  
  2. Фьюзера (пічки). Вузол являє собою гумовий вал, усередині якого знаходиться нагрівальний елемент. Завдяки високій температурі тонер розплавляється і закріплюється на папері. Однак через тертя, та ще й під час нагрівання, деталі поступово зношуються. У результаті нашим сервіс-інженерам доводиться замінювати термоплівку, гумовий або тефлоновий вал, сам нагрівальний елемент. 
  3. Вузла захоплення паперу. У пристрої оргтехніки передбачено гальмівний майданчик із роликами захоплення. Ці силіконові деталі стають непридатними через потрапляння в них сторонніх предметів або природного зносу. У таких випадках без послуги ремонту принтера Brother просто не обійтися.

Все ж більш серйозні проблеми виникають тоді, коли виходить з ладу материнська плата. Добре, якщо потрібно замінити окремі деталі на мікросхемі. Але іноді у зв'язку зі стрибками напруги в мережі або заводського браку доводиться повністю міняти плату. Візьміть до відома, що вартість цієї запчастини нерідко більша, ніж ціна самого лазерного пристрою. Тому подумайте, чи окупиться вам ремонт оргтехніки. Також проблеми можуть виникнути і з силовими або інтерфейсними платами. Якщо одна з них дає збій, то БФП часто не вмикається, видає помилку або не реагує на команди. 

ВАЖЛИВО! Займаючись ремонтом вашого принтера Brother, наші майстри використовують тільки якісні комплектуючі.

Ремонт лазерних принтерів і копірів у "Київ ІТ Сервіс"

Насамперед хочемо сказати про відновлення і заправку тонерних картриджів. На нашому складі завжди є в наявності марки тонерів, а також запасні частини до найпоширеніших моделей витратних матеріалів Бразер. За 20 років роботи на ринку ми налагодили зв'язки з надійними постачальниками, тому виконуємо свої послуги швидко (15-20 хвилин) і якісно. Наші постійні клієнти, серед яких є десятки великих компаній, цінують нас за:

  1. Оперативність.
  2. Професіоналізм.
  3. Гарантію.
  4.  Доступні ціни.
  5. Зручний сервіс.
  6. Відповідальність.

До всього цього варто додати те, що наші сервіс-інженери постійно підвищують рівень своєї кваліфікації, а також стежать за новинками компанії Brother. Завдяки цьому майстри успішно ремонтують друкувальні пристрої всіх лінійок і моделей. До того ж вони добре розбираються не тільки в механічних пошкодженнях, а й у програмному забезпеченні. З цієї причини вони зможуть, як то кажуть, "направити мізки" вашій оргтехніці.

На нашому сайті ви можете ознайомитися з докладним списком усіх видів ремонту принтерів Бразер. За більш детальною інформацією звертайтеся до наших менеджерів.

captcha