💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Ремонт принтерів Canon

Продуктивність, швидкість і якість друку. Перераховані особливості техніки бренду Кенон спонукають мільйони користувачів купувати БФП цієї японської компанії. Незважаючи на професіоналізм і старання 200 тис. працівників концерну, рано чи пізно ви звернетеся до нас по допомогу, щоб ми виконали ремонт принтера Canon.

Залежно від терміновості процедура може зайняти 1-7 робочих днів. Також на термін впливає наявність на нашому складі замінних робочих деталей. Основні модулі та запчастини до найпопулярніших моделей лазерних принтерів Canon завжди у нас в наявності, щоб максимально заощадити час на ремонт. Все ж у деяких випадках, коли потрібно замінити більш дорогі деталі, ми замовляємо їх у перевірених постачальників, з якими співпрацюємо багато років. Тоді доводиться чекати більше звичайного. Щоб зрозуміти особливості цієї послуги, давайте глибше вникнемо в цю тему.

Коли потрібен ремонт принтера Canon, а коли профілактика?

Блідий друк або наявність дефектів не завжди є ознакою серйозних поломок. Часто наші сервіс-інженери діагностують звичайне зношення робочих запчастин тонерного картриджа: фотобарабана, лез (очищення, дозування) або одного з валів. У таких випадках достатньо замінити зношену деталь, що займе 15-30 хвилин. Додатково майстер проведе очищення робочих вузлів і змащення всіх контактних ділянок. Серйозного ремонту принтер Canon потребує тоді, коли з ладу виходять:

  1. Пічка. Найпоширеніша проблема лазерної техніки - поломка термовузла. Якщо він неправильно функціонує, то на аркуші паперу не закріплюється зображення або воно роздруковується частково. Також під час роботи чується жахливий скрип/шум. Таке часто відбувається при інтенсивному використанні БФП. Великі навантаження призводять до стирання верхнього шару термоплівки, виходу з ладу гумового вала або висихання мастила.
  2. Плати: інтерфейсна або материнська. Їх поломка призводить до того, що принтер взагалі не вмикається. А якщо все-таки пристрій запускається, то ніяк не реагує на команди. Найчастіше плати згорають від стрибків напруги в мережі. Візьміть до відома, що мікросхеми коштують набагато дорожче самої оргтехніки, тому, якщо є перебої з електрикою, то поставте стабілізатор або спеціальний блок.
  3. Транспортувальний елемент. У пристрої лазерного принтера Canon на шляху проходження аркушів встановлені датчики, в які впираються осі. Ці механізми відповідають за положення паперу під час друку. Як електричні елементи, датчики або згорають, або виходять з ладу, або просто забруднюються. У підсумку пристрій не бачить папір і не подає його до фьюзера.

Проте понад 90% поломок відноситься до несправності витратних матеріалів. Тому ви можете принести на ремонт свій принтер Canon, розраховуючи на велику суму, а може виявитися всього 300-600 грн. У зв'язку з цим наші сервіс-інженери завжди проводять діагностику БФП, щоб визначити джерело проблеми, не сподіваючись на своє власне розуміння. Нерідко при поломці різних частин оргтехніки "симптоми" можуть бути однаковими. До того ж виконати роботи з ремонту принтера Canon слід тоді, коли на дисплеї з'являються відповідні повідомлення. Вони бувають декількох типів. Користувацькі повідомлення усуваються самостійно, якщо у вас є документація, що додається до техніки. Сервісні помилки свідчать про наявність механічних або системних пошкоджень, через які блокується робота друкувального пристрою. Такий рівень складності під силу тільки кваліфікованим фахівцям нашого сервісного центру "Київ ІТ Сервіс".

Переваги ремонту принтерів Кенон у нашій компанії

Двадцятирічний досвід роботи з офісною технікою і постійне підвищення кваліфікації робить наших сервіс-інженерів фахівцями високого рівня. Щодня вони заправляють і відновлюють сотні тонерних картриджів. Завдяки цьому вони можуть виконувати цю роботу навіть закритими очима. Насправді наші майстри добре розбираються в особливостях будови і функціонування лазерної техніки. Ба більше, вони займаються ремонтом принтерів Canon, усуваючи поломки різної складності. Ми готові запропонувати вам за доступною ціною:

  • якість;
  • оперативність;
  • гарантію;
  • професіоналізм.

Наші розцінки вас порадують, оскільки ми працюємо для людей, а не для наживи. Залежно від особливостей замінних деталей вартість послуг варіюється в межах 349-899 грн. При цьому ми робимо все, щоб відновити працездатність вашого БФП у максимально стислі терміни. Ми розуміємо, що техніка потрібна вам для роботи або навчання, а клієнти та викладачі, як відомо, чекати не люблять. Замовити ремонт принтера Кенон у Києві ви можете за номерами телефоном, зазначеним на нашому сайті. Зателефонуйте нам зараз і користуйтеся вашою оргтехнікою вже з наступного тижня або ще раніше.

captcha