💙💛 Ми працюємо! Якщо не відповідають мобільні номери — телефонуйте на (044) 331-67-01 або залишайте свої замовлення online 💙💛
⚠ Зверніть увагу — на зміну цін на деякі послуги!

Ремонт принтерів HP

Друкарська техніка американської компанії Hewlett-Packard - це якість, надійність і довгий термін служби. Все ж нежданно-негадано навіть пристрої таких брендів виходять з ладу, через що потрібно виконати терміновий ремонт принтера НР. У таких випадках вам слід звернутися до досвідченого майстра з відповідним рівнем професіоналізму і кваліфікації. Цей момент дуже важливий, оскільки некомпетентність у цьому питанні призведе до ще більших проблем і витрат. І тут у гру вступає наш сервісний центр "Київ ІТ Сервіс". Ми пропонуємо якісні послуги за доступною ціною. Але спочатку дізнайтеся, які існують поломки і що включає в себе їхній ремонт.

Типи несправностей принтерів НР до вашого відома

Секрет успішного відновлення робочого стану офісної техніки криється в правильному визначенні причини виникнення проблеми. Це все одно, що поставити правильний діагноз важкохворому пацієнтові. У зв'язку з цим наші сервіс-інженери постійно вдосконалюю свої знання у сфері друкарських пристроїв, хоча вже понад 20 років працюю в цій ніші. Однак ми хочемо, що ви теж знали про основні причини поломки принтерів НР. Найчастіше до нашого сервісу звертаються з несправностями:

 1. Лазер сканера. Під час увімкнення на екрані з'являється загальна помилка. Якщо ж пристрій продовжує працювати, то відбитки виходять блідими або з білими смугами.
 2. Ф'юзера. Головною ознакою цієї поломки лазерного принтера НР є загоряння всіх індикаторів. До того ж несправність істотно впливає на якість друку: зображення повністю або частково не закріплюється на папері, на зворотному боці друкуються сторонні малюнки. Додатково пристрій видає характерний скрип, водночас після самого друку привід досить довго крутиться, що для нього неприродно.
 3. Інтерфейсної/основної плати. Коли дають збої мікросхеми, а це "мізки" техніки, то принтер взагалі не вмикається або поводиться "неадекватно"
 4. Редуктора. Цей модуль відповідає за обертання основних вузлів принтера. Тому при його поломці оргтехніка видає багато шуму і постійно вимикається.
 5. Механізму транспортування паперу. Аркуші або зажовуються, або застрягають у транспортувальному блоці, так і не доходячи до фьюзера. Це відбувається тому, що притискні ролики зношуються або забруднюються тонером.

Варто також згадати про несправності тонер-картриджа, особливо вала перенесення зображення. Характерною особливістю поломки цих частин пристрою є блідий друк. Але перш ніж замовляти ремонт свого принтера НР, спершу зверніться до наших фахівців, щоб вони провели діагностику БФП. Така процедура дасть змогу знайти справжню причину поломки. Візьміть до відома, відновлення розхідника обійдеться вам набагато дешевше, ніж ремонтні роботи оргтехніки. Однак давайте дізнаємося, що роблять наші майстри, щоб ваш БФП знову продуктивно працював.

Ремонт принтера НР і пов'язані з ним нюанси

Найчастіше друкувальному пристрою потрібне якісне очищення основних вузлів і деталей, тому що в 7 з 10 випадків поломка принтерів відбувається через сильне забруднення внутрішніх вузлів. Капітальне очищення і змащення робочих механізмів поверне оргтехніці колишню працездатність. Однак таку просту, як здається на перший погляд, процедуру ви не зможете виконати самостійно. Щоб дістатися до деяких частин 

БФП, вам буде потрібно повністю розібрати пристрій. Навіть якщо ви це і зробите з успіхом, то, на жаль, зібрати його назад без певних знань виявиться нереальним. У підсумку ви все одно прийдете до нас по допомогу. Однак це тільки одна сторона поломки лазерних принтерів бренду НР. В інших випадках справа йде ще серйозніше, адже потрібна заміна робочих модулів, наприклад таких, як:

 • головної/інтерфейсної плат;
 • тонерного картриджа;
 • температурних датчиків;
 • нагрівальних елементів;
 • силіконового вала фьюзера;
 • термоплівки;
 • фотобарабана;
 • датчиків дуплексу;
 • бушинга притискного вала.

Дістати такі якісні запчастини на ринку дуже проблематично. Ба більше, правильно їх встановити в робочий механізм під силу тільки кваліфікованому майстру. Якщо зробити це хоч з найменшою похибкою, то купівля нового лазерного принтера НР вам гарантована. 

Хочемо всього лише на одному прикладі проілюструвати складність проведення ремонтних робіт. Іноді під час увімкнення техніки виводиться помилка загального характеру. Зазвичай це свідчить про несправність лазер-сканера, що відповідає за створення і перенесення зображення. Для виправлення цієї поломки нашому майстру знадобиться повністю розібрати пристрій, щоб отримати доступ до робочого простору техніки. Потім вручну акуратно провернути дзеркало лазер-сканера, виставивши його в правильне положення. Якщо деталь прокручується із зусиллям, фахівець змащує вісь, а також втулку пастою для електромеханічних виробів. Знову-таки правильно встановлюючи деталь у вихідне положення.

Як бачите, самостійно провести ремонтні роботи так, щоб оргтехніка безперебійно друкувала, - будівля не з простих, і в компетенції тільки професіоналів. З цієї причини пропонуємо вам замовити ремонт лазерного принтера НР у нас. Ми гарантуємо вам якість, оперативність і професіоналізм за доступну ціну.

captcha